- Centropen 2501 Premier - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Centropen 2501 Premier

Diskuze o plnicích perech značky Centropen.

Centropen 2501 Premier

Příspěvekod Dr.Watson » 24 led 2014 11:57

Ahoj, dobrý den všem, brouzdám zde po foru už tak měsíc a zaujalo mne, že je zde několik členů fora které ještě (díky Bohu) zajímají pera z Centropenu. Pár let jsem tam dělal i trochu navázaně na výrobu plnicích per.
V prodejním vlákně se někdo ptal po obrázcích "dřevěných" per, mám pocit (a je moje hanba že to nevím určitě ale asi by se to dalo dohledat na těch internetech), že je to i ten typ kterým V.H. podepisoval svůj první presidentský slib. Hlavně že si pamatuji jak se stříhal drát z hranic a v krabičkách od plnicích per prodával jako suvenýr...
Mně se tedy tato pera zrovna moc nelíbí, jsem příznivcem a vlastně už pěkných pár let píši 1306 ale to vyfotím jindy, jde, podle mne, o jedno z nejlepších "novodobých" plnicích per. Mám pocit, že teď v Centropenu dělají jen několik dětských typů.
Ale slíbené obrázky:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Vlastně jsem pery Centropen psával donedávna než mi došly náhradní díly.
Někde mám ještě krabici "historických", cca šedesátá léta, ty byly krásné. Jestli mi je polovička někdy neuklidila do popelnice...
Dr.Watson
 
Příspěvky: 48
Registrován: 24 led 2014 11:22

Re: Centropen 2501 Premier

Příspěvekod paulie_sk » 26 led 2014 22:49

dufam ze najdes tie stare skovane aj ja mam svoje oblubene ... seriu 10012 - 10014 ... z celupidu , tie su proste pekne
paulie_sk
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15 led 2014 22:46


Zpět na Centropen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků