- konvertor Z24 - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

konvertor Z24

Diskuze o plnicích perech značky Lamy.

konvertor Z24

Příspěvekod Lama » 29 dub 2015 11:40

Mám takový malý problém s obchodníky v česku. Pera Lamy mě je schopen nabídnout téměř každý obchodník. V okamžiku, kdy chci k peru také konvertor nastává problém. Zatím nikdo ho nemá k dodání skladem a ani v rozumném termínu. Máte někdo podobnou zkušenost, nebo víte o obchodníkovi, který je schopen dodat pero rovnou s konvertorem. Je to jako koupit si auto a na motor čekat s nejistým výsledkem zvlášť. Na e-bay, v rakouském interspáru se to jako problém nejeví.
Lama
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 dub 2015 11:32

Re: konvertor Z24

Příspěvekod vojtahlad » 29 dub 2015 15:32

Penshop je normálně mívá. Když jsem si u nich nedávno kupoval Lamy Safari, samozřejmě mi k němu prodali konvertor. Jestliže teď mají dostupnost "na dotaz", bude to nejspíš nějaký momentální výpadek distribuce, ale rozhodně to u nich není obvyklý stav. Doporučuji se přeptat mailem nebo telefonem.
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: konvertor Z24

Příspěvekod Lama » 30 dub 2015 13:48

Ano, asi nějaký momentální výpadek. Zkusil jsem několik e-shopů a nic. Tak že nákup Lamy AL-star Cooper Orange se odkládá a místo něj jsem si ze zahraničí za směšnou cenu objednal Pilot 78G, kde je konvertor v ceně + sada bombiček s barvou inkoustu dle výběru. Nejvíc mě dostala dodací doba a cena za poštovné. Cena poštovného přes půl zeměkoule jako u nás za doporučený dopis. A doba dodání. Ačkoliv je to už 30 dnů, tak mě z Prahy do JČ nedorazilo pero Lamy Safari Matt Charcoal pro syna. Pilot dorazí do 15 dnů. :roll:
Lama
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 dub 2015 11:32

Re: konvertor Z24

Příspěvekod Nefrita » 30 dub 2015 15:14

Dobrý den, nakupuji v http://activacek.cz/ a zboží je dodáno vždy velice rychle.
Nefrita
 
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2012 14:06

Re: konvertor Z24

Příspěvekod admin » 10 kvě 2015 12:44

Zdravím,

šlo o výpadek distribuce. Dodavatel je nebyl schopen naskladnit po dobu asi 2 měsíců z důvodu nedostupnosti
u výrobce. Teď už konvertory jsou zase ve většině obchodů k dispozici.

Michal Byrtus
Luxusní pera - e-shop s nejen značkovými psacími potřebami
http://www.luxusni-pera.cz
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 18
Registrován: 05 led 2011 11:41

Re: konvertor Z24

Příspěvekod JakubL » 10 čer 2015 19:09

Nakupuji už roky na penshop.cz a nikdy nebyl s ničím problém :) S konvertory Z24 už vůbec ne
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

Re: konvertor Z24

Příspěvekod quonax » 13 čer 2015 13:48

Já jsem koupil konvertor na pero LAMY v Brně u Wágnera, odd. luxusních per. Dali mi ho rovnou k peru, nebyly žádné pochybnosti, jestli jej nebude třeba nějak shánět.
Mimochodem - v tomto oddělení je, dle mého názoru aspoň, velice schopný prodoavač, který toho ví o perech opravdu hodně a je velmi vstřícný.
quonax
 
Příspěvky: 7
Registrován: 02 čer 2015 12:43


Zpět na Lamy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník