- Recenze: Jinhao 886 - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Recenze: Jinhao 886

Diskuze o plnicích perech všech ostatních značek.

Recenze: Jinhao 886

Příspěvekod Vlcacka » 17 kvě 2015 11:53

Jinhao 866 je maličké, kulaté pero, váží 23 gramů a zavřené měří 12,5 cm. I s nasazeným víčkem mi při psaní připadá, že nedržím v ruce skoro nic, ovšem to se neprojevuje na psaní - pero neodskakuje, jeho linka je jistá, nevynechává. Velmi se mi líbí stříbrné doplňky, v kombinaci s tmavomodrou, kterou jsem si vybrala, působí hezky. Název výrobku je natištěn na víčku bílou barvou. Víčko se otevírá na závit, stačí ale dvě otočky a pero je otevřené. Je ale možné, že menší rozměry tohoto pera nebudou sedět všem, mně, která má malé prsty, toto naprosto vyhovuje. Mnou zakoupené Jinhao 886 má hrot velikosti M. Hrot je krátký a širší. Na psaní jsem zatím použila ten nejobyčejnější školní inkoust, co jsem zakoupila v Tescu, ale chci časem zkusit nejen toto pero, jak si bude rozumět s inkousty Diamine.

Zde obrázek s testovacím textem:

http://vlcacka.rajce.idnes.cz/Pera#jinhao886.jpg

Jinhao 886 není žádný úžasný elegán na parádu, vlastně vypadá dost lacině, případně dětsky. Je však malé, skladné, lehké a píše dobře. Vůbec bych se ho nebála tahat někde v tašce potopené mezi běžným nepořádkem. Pro praktické duše - co víc si přát.
Vlcacka
 
Příspěvky: 261
Registrován: 27 dub 2015 10:41

Re: Recenze: Jinhao 886

Příspěvekod trige » 21 kvě 2015 09:48

Osobně bych doporučil udělat test s porovnáním např. s Pilot 78G, nebo cenově podobný "nečíňanem" :-)
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03


Zpět na Ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků