- Noodler's Bad Belted Kingfisher - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Noodler's Bad Belted Kingfisher

Čím napájíte svá pera? Používáte originální inkoust stejné značky jako pero, nebo nějaký jiný? Jakým odstínům dáváte přednost?

Noodler's Bad Belted Kingfisher

Příspěvekod Exteron » 12 zář 2013 19:13

Obrázek
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Noodler's Bad Belted Kingfisher

Příspěvekod trige » 13 zář 2013 07:41

To je pěkné hodnocení, máte jich více? :-) Voní ten inkoust podobně jako Sailor?
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: Noodler's Bad Belted Kingfisher

Příspěvekod Exteron » 13 zář 2013 16:44

Od Noodler's mám doma ještě 2: jejich klasiku Black a Nikita red, zkusím je nahrát co nejdříve ;) Jinak nevím jak voní Sailor :D Ale BBK voní hezky :)
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Noodler's Bad Belted Kingfisher

Příspěvekod trige » 14 zář 2013 06:43

Odkud máte ten dotazník hodnocení, sám jste si jej vytvořil? K jakému účelu, pracujete v té oblasti?
P.S.
Doporučuji vyzkoušet Sailor a přičichnout :-D
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: Noodler's Bad Belted Kingfisher

Příspěvekod Exteron » 14 zář 2013 07:33

Tento formulář je ze stránky fountainpennetwork.com, je to univerzální formulář na recenze inkoustů. Jinak zde http://leteckaposta.cz/591701965 je odkaz na stažení( ať to nemusíte hledat :) )
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Noodler's Bad Belted Kingfisher

Příspěvekod zeeshan123 » 29 pro 2014 12:54

Hezká červená i když jsem si jí představoval trochu jinak, nicméně to je moje chyba :lol: Sytě červená s nádechem oranžové. Nikita je velmi saturovaný inkoust, jako většina inkoustů Noodler's, ale klouže dobře. Velmi mě překvapil výsledek vodě-odolnosti: Ačkoliv výrobce neuvádí Nikitu mezi vodě-odolné inkousty, jeho výsledek je v testu vodě-odolnosti velmi uspokojivý :!: . Prodává se ve velkých lahvičkách 130 ml + pero zdarma. Dá se poměrně dobře ředit při zachování barvy.
aliiiiii
zeeshan123
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2014 12:44

Re: Noodler's Bad Belted Kingfisher

Příspěvekod Exteron » 29 pro 2014 13:45

zeeshan123 píše:Hezká červená i když jsem si jí představoval trochu jinak, nicméně to je moje chyba :lol: Sytě červená s nádechem oranžové. Nikita je velmi saturovaný inkoust, jako většina inkoustů Noodler's, ale klouže dobře. Velmi mě překvapil výsledek vodě-odolnosti: Ačkoliv výrobce neuvádí Nikitu mezi vodě-odolné inkousty, jeho výsledek je v testu vodě-odolnosti velmi uspokojivý :!: . Prodává se ve velkých lahvičkách 130 ml + pero zdarma. Dá se poměrně dobře ředit při zachování barvy.


To asi spíš patří k Noodler's Nikita, ne?
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53


Zpět na Inkousty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků