- Inkousty Iroshizuku a De Atramentis - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Inkousty Iroshizuku a De Atramentis

Čím napájíte svá pera? Používáte originální inkoust stejné značky jako pero, nebo nějaký jiný? Jakým odstínům dáváte přednost?

Re: Inkousty Iroshizuku a De Atramentis

Příspěvekod trige » 01 říj 2013 10:25

Mně se ten přístup obchodníka líbí, i když já osobně si inkoust koupím o polovinu levněji na eBay. Tahle cesta si najde své zákazníky a je jen dobře, že se obchodník snaží rozšiřovat nabídku. Osobně si myslím, že se mu to v celkovém kontextu vrátí. Ovšem, nesmí mít zákazník pocit, že se ho s cenou snaží odrbat, musí to být férová odůvodněná cena. Ovšem, v tomto případě je rozdíl v ceně obrovský.
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: Inkousty Iroshizuku a De Atramentis

Příspěvekod kerad » 01 říj 2013 18:34

Tak jsem se pomyslel, ze zakaznik na tento inkoust se najde. Obchod ma luxusni nabídku a vždycky se najde několik zakaznikukteří maji peníze. To je opravdu dobry, luxusni inkoust.
kerad
 
Příspěvky: 116
Registrován: 29 zář 2011 22:22
Bydliště: Ostrov nad Ohri / Wrocław

Re: Inkousty Iroshizuku a De Atramentis

Příspěvekod Josef.Pope » 02 říj 2013 17:19

Na rovinu se přiznám, že je to asi poprvé co mám z reklamy trochu i radost. Hlavně inkousty Iroshizuku mě potěšily.

Určitě bych měl zájem o Asa-gao nebo Kon-peki.

A z DeAtramentis asi vítězí De Atramentis Ferdinand von Zeppelin nebo De Atramentis Myrrh.

Tak že by byl zajímavý ježíšek?
Josef.Pope
 
Příspěvky: 50
Registrován: 30 říj 2012 23:26
Bydliště: Brno

Re: Inkousty Iroshizuku a De Atramentis

Příspěvekod ls8 » 04 říj 2013 09:39

Myslím, že se zákazníci najdou. Píšu už téměř jenom těmito ikousty (mám asa-gao, shin-ryoku a momiji), jsou super. Jediný inkoust od jiného výrobce používám tyrkysový Sheaffer. Dosud jsem objednával od Engeiky na eBayi, ale pokud se budou dát koupit u nás, je to dobře. Jako vánoční dárek pro někoho, kdo píše perem, je to skvělá volba. Ty lahvičky jsou nádherné a 50ml vydrží opravdu na dlouho.
Pera: Sailor Profit 21K <H-M>, Sailor Pro Gear 21K <H-B>, Pilot 912 <WA>, Kaweco Sport <F>, Lamy Safari <EF, F, M, B>
Inkousty: Iroshizuku (asa-gao, ku-jaku, momiji, shin-ryoku), Montblanc Beatles
ls8
 
Příspěvky: 33
Registrován: 05 led 2011 13:10

Předchozí

Zpět na Inkousty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků