- Koupím Lamy (Safari či podobné) - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Koupím Lamy (Safari či podobné)

Zde můžete poptávat koupi per od ostatních uživatelů fóra.

Koupím Lamy (Safari či podobné)

Příspěvekod Johnny » 18 dub 2013 09:18

Jak už název napovídá, koupím některé z těchto plastových, funkcionalistických radostí od Lamy.
Ideálně bych si přál Safari ve verzi Matt Charcoal ... ale klidně mi napište, a domluvíme se podle toho, co budete mít.
Naposledy upravil Johnny dne 14 srp 2013 20:57, celkově upraveno 1
Johnny
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 dub 2013 09:09

Re: Koupím Lamy (Safari či podobné)

Příspěvekod Walter20 » 18 dub 2013 18:43

Abych pravdu pověděl, nejsem si jistý, zdali chápu dotaz. Jde Ti o použité/bazarové Lamy Safari, jehož cena by neměla přesáhnout nějakou mez? Toto pero se dá u nás lehce sehnat nové jak přes e-shop, tak i v kamenných prodejnách (viděl jsem je např. i v Uh. Hradišti; pokud jsem nepřehlédl, už bez záruky, měli tam snad dokonce i limitku "Apple Green") za cenu cca 400 Kč.

http://www.penshop.cz/safari/lamy/c-588 ... p=41&SORT=

http://www.luxusni-pera.cz/detail/lamy/ ... nici-pero/
Walter20
 
Příspěvky: 189
Registrován: 31 črc 2012 09:38

Re: Koupím Lamy (Safari či podobné)

Příspěvekod Johnny » 19 dub 2013 12:31

Děkuji za informace.
Upřesním dotaz: ano, jsem si vědom, že toto pero se dá na internetu koupit za 430Kč; a ano, jsem levný (proč utrácet 430Kč, když by to samé šlo event. sehnat za méně?)

Ještě otázku bokem, kdybys náhodou věděl: jak jsou na tom s dostupností těchto per na internetu neangažované kamenné obchody v Brně?
Johnny
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 dub 2013 09:09

Re: Koupím Lamy (Safari či podobné)

Příspěvekod tomkeb » 19 dub 2013 13:39

Pokud brněnský Neoluxor prodává papírnictví, tak tam Safari pravděpodobně budou mít… ale jen to odvozuji od pražských poboček.

Co se týče té snahy ušetřit, chápu ji, ale dovol mi přidat pár myšlenek: Zaprvé, pero vydrží několik let, možná i víc, takže těch 430 Kč není zase tak obrovská investice. Zadruhé, pokud nebudeš chtít psát inkoustem Koh-I-Noor za 15 Kč nebo běhat po lese, sbírat duběnky a vařit si z nich inkoust vlastní, stejně budeš muset milému peru pak nějakou tu korunu obětovat…
Obrázek
tomkeb
 
Příspěvky: 166
Registrován: 27 pro 2012 19:45

Re: Koupím Lamy (Safari či podobné)

Příspěvekod DouglasDr » 03 pro 2014 07:52

Pokud Brno Neoluxor nabízí pozvánky, Safari proto v této době může dobře ... nicméně jen proto, aby získali pražští divizí.

V souvislosti s iniciativami, aby se zachránil, když mám ji, přesto chci vyjádřit několik myšlenek: 1., zvláštní pero trvá velmi dlouhé období, možná i mnohem více osob 430 Kč méně než masivní nákup. Dále, pochopit, co touha vytvořit pomocí inkoustu Koh-i-noor 15 Kč nebo funkci kolem lesů, získat Pine Apple společnost společnost a také připravovat jídlo vaše individuální inkoust, který, stejně najdete hodně miloval pero pak top kompromis ...
NoorAlamShahzad
DouglasDr
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 pro 2014 07:24


Zpět na Koupím - soukromá inzerce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků