- Varování před uživatelem Filas09 - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Varování před uživatelem Filas09

Zde můžete nabídnout k prodeji svá pera ostatním uživatelům.

Varování před uživatelem Filas09

Příspěvekod Trpaslenka » 30 čer 2016 13:50

U uživatele Filas09 jsem objednala prostředkem května dva inkousty. Peníze jsem odeslala převodem předem. Jmenovaný nejdřív stanovil čas odeslání až o týden později. Balík nešel, ptala jsem se, co se děje, údajně mě dodavatel dovolenou. Budiž.
Pak, bez dalšího vysvětlení, mi bylo nabídnuto vrácení peněz, já ale trvala na inkoustech. Několikrát jsem se ještě ptala, co se tedy děje, nedostalo se mi ani vysvětlení, ani inkoustů, ani peněz zpět. Uživatel byl před touto mou výstražnou zprávou předem varován, ale veškerou komunikace zjevně přerušil.
Dávejte si tedy, prosím, pozor.
Trpaslenka
 
Příspěvky: 13
Registrován: 10 srp 2015 13:07

Re: Varování před uživatelem Filas09

Příspěvekod tritrek » 30 čer 2016 14:41

A ja som sa zdržal komentárov, lebo, ako admin iného fóra, mi smrdí, ak niekto začne hneď inzerátmi, nehovoriac o inzerátoch typu "predám nové BMW za 100.000 Kč" a kopec podobných. Priznám sa, sila zvyku: ja som si ho "zgúglil" a figuruje na všelijakých fórach, predáva od kuracích pŕs a plniacich pier, cez jazdené autá až po štiepený urán (OK, možno preháňam :D), ale fakt, že všade a všetko. Všade ten istý otovrený prateľský prístup "šecko sa dá, dohodneme sa, vybavíme".

Mno a bum... tuto ho máme fešáka, mal som pravdu... :evil:

PS: Máme vôbec admina na tejto stránke? Myslím aktívneho...
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko

Re: Varování před uživatelem Filas09

Příspěvekod Gek » 01 črc 2016 17:56

Nejsem admin, ale mám malá, omezená práva na toto forum. Smazat příspěvek, nebo přesunout. Blokovat uživatele ale nemohu.
Věci mají jen cenu radosti, kterou mohou způsobit. Richard Aldington
Gek
 
Příspěvky: 94
Registrován: 12 lis 2014 21:28
Bydliště: Moravany

Re: Varování před uživatelem Filas09

Příspěvekod tritrek » 02 črc 2016 14:15

Gek píše:Nejsem admin, ale mám malá, omezená práva na toto forum. Smazat příspěvek, nebo přesunout. Blokovat uživatele ale nemohu.

=moderátor
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko


Zpět na Prodám - soukromá inzerce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků