- Možnost nákupu handmade demonstrátorů - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Zde můžete nabídnout k prodeji svá pera ostatním uživatelům.

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Toams » 19 pro 2016 15:48

Ja netvrdim, ze je nerobi zaujimave veci, mal som na par jeho nozov zalusk, ale trochu ma odradza styl komunikacie, tak isto jeho posobenie na forach knife.cz a chronomag.cz nebolo tak uplne ouki-douki.
Takze len aby existovali pohlady (referencie) z oboch stran spektra ... co ale neznamena, ze by mohol nastat teraz problem. Ondrej moze uz byt uplne v pohode, vyrobky su podla dokumentacie, na cas a makaju ako tourbillion od Lange a syn.
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod tritrek » 19 pro 2016 19:48

Škoda, že konvertorové... som na mienke, že ak demo tak jedine piston. Nechcem sa pozerať na konverter... Možno sa chlapec rozbehne a pustí sa aj do PF a potom sa zapojím...
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Toams » 19 pro 2016 20:12

tritrek píše:Škoda, že konvertorové... som na mienke, že ak demo tak jedine piston. Nechcem sa pozerať na konverter...

Tak to prichadzas o cele spektrum japonskych pier, pripadne Lamy.

Ale mas teoreticku sancu na Eyedropper, atramentu tam napchas po k..., klip som chcel napisat :) a nemusis sa pozerat ani na hnusny plastovy piestik
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod tritrek » 19 pro 2016 23:08

Toams píše:
tritrek píše:Škoda, že konvertorové... som na mienke, že ak demo tak jedine piston. Nechcem sa pozerať na konverter...

Tak to prichadzas o cele spektrum japonskych pier, pripadne Lamy.

Ale mas teoreticku sancu na Eyedropper, atramentu tam napchas po k..., klip som chcel napisat :) a nemusis sa pozerat ani na hnusny plastovy piestik

Ja si vzdy hovorím, že tých pier je toľko, že aj keď si vynechám polovicu, stále nikdy ani neuvidím všetky, takže to nechám tak s kľudným svedomým 8-)
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko

Předchozí

Zpět na Prodám - soukromá inzerce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků