- Možnost nákupu handmade demonstrátorů - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Zde můžete nabídnout k prodeji svá pera ostatním uživatelům.

Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Vlcacka » 19 pro 2016 08:41

Dnes ráno na facebooku v jedné specializované skupině přistála tato nabídka:

Naskytla sa taka jedna prilezitost. Niekomu dodali prilis vela materialu, z ktoreho by sa dali vyrobit nejake pekne rucne robene konvertorove demonstratory s slusnym nemeckym hrotom a feedom (samozrejme by to zralo bombicky, alebo by sa to pri troche snahy dalo prerobit na eyedropper, demonstrator je na eyedropper ako stvoreny). Ziadny kit, ale vsetko rucne vyrobene, vylestene, zostavene. Jednalo by sa o malokusovu seriu (5?) a cena za kus by bola asi nejakych 60e (resp. zodpovedaju pocet CZK) a nejake postovne. Mal by tu niekto o nieco take zaujem?

P.S. Hroty by měly být JOWO.

Zatím jde o to ty čtyři zájemce (pátá jsem doufám já) sehnat, pak se s výrobcem spojit (znám ho a dělá fakt boží pera) a celé to už reálně zpunktovat.
Vlcacka
 
Příspěvky: 261
Registrován: 27 dub 2015 10:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod vojtahlad » 19 pro 2016 12:40

Pokud by to byly tyhle JoWo hroty, tak by mě to asi zajímalo. Mám tři a jen jedno pero, do kterého se dají našroubovat ;)
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Toams » 19 pro 2016 13:11

Nebolo by odveci dat rovno odkaz na referencne pera alebo galeriu, podla popisu si nie som uplne isty, ci ho chcem :)
A tiez ake su moznosti hrotov #5 alebo 6, ocel, titan, zlato, moznost objednania bez hrotu (celej jednotky aj s feedom), atd.
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Vlcacka » 19 pro 2016 13:33

Toams píše:Nebolo by odveci dat rovno odkaz na referencne pera alebo galeriu, podla popisu si nie som uplne isty, ci ho chcem :)
A tiez ake su moznosti hrotov #5 alebo 6, ocel, titan, zlato, moznost objednania bez hrotu (celej jednotky aj s feedom), atd.


Problém je v tom, že ještě nejsou vyrobena a je třeba sehnat zájemce, aby do toho výrobce šel. Pak se budou ladit detaily.
Vlcacka
 
Příspěvky: 261
Registrován: 27 dub 2015 10:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Vlcacka » 19 pro 2016 13:35

vojtahlad píše:Pokud by to byly tyhle JoWo hroty, tak by mě to asi zajímalo. Mám tři a jen jedno pero, do kterého se dají našroubovat ;)


Jojo, měly by to být z tohoto shopu.
Vlcacka
 
Příspěvky: 261
Registrován: 27 dub 2015 10:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod vojtahlad » 19 pro 2016 13:48

Odkud budou je mi celkem jedno, hlavně když to budou standardní JoWo modulky velikosti 6. Ten hrot bych tam v podstatě ani nepotřeboval (mám své), ale pokud to bude pro výrobce logisticky jednodušší, klidně vezmu s hrotem.
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Toams » 19 pro 2016 13:51

Vlcacka píše:Problém je v tom, že ještě nejsou vyrobena a je třeba sehnat zájemce, aby do toho výrobce šel. Pak se budou ladit detaily.


Pises, ze robi "bozi" pera, tak snad uz nieco vyrobil, co by sa dalo odprezentovat ...
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Vlcacka » 19 pro 2016 14:09

Vlcacka
 
Příspěvky: 261
Registrován: 27 dub 2015 10:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Toams » 19 pro 2016 14:18

Tak v tomto pripade asi pockam, ako to cele dopadne :) pripadne sa ked tak zapojim v priebehu a platba idealne az po dodani ;)

Edt:
... a dovod http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/74307-ondřej-berkus-potěmkin/?fromsearch=1
Noze vie chlapec vcelku dobre, ale jemnu nastrojarinu, no neviem ... aj ked "mozna se jiz polepcil" :)
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Možnost nákupu handmade demonstrátorů

Příspěvekod Vlcacka » 19 pro 2016 14:37

Toams píše:Tak v tomto pripade asi pockam, ako to cele dopadne :) pripadne sa ked tak zapojim v priebehu a platba idealne az po dodani ;)

Edt:
... a dovod http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/74307-ondřej-berkus-potěmkin/?fromsearch=1
Noze vie chlapec vcelku dobre, ale jemnu nastrojarinu, no neviem ... aj ked "mozna se jiz polepcil" :)


V tomhle se zdržím hlubšího hodnocení, mně se jeho věci zdají hodně zajímavé.
Vlcacka
 
Příspěvky: 261
Registrován: 27 dub 2015 10:41

Další

Zpět na Prodám - soukromá inzerce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků