- Jakou hudbu posloucháte? - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Jakou hudbu posloucháte?

Diskuze na všechna ostatní témata, která se nevejdou do výše vyjmenovaných kategorií.

Jakou hudbu posloucháte?

Blues
4
6%
Disco
1
2%
Duchovní (meditační) hudba
3
5%
Metal
9
14%
Rock
14
22%
Hip Hop
3
5%
Jazz
7
11%
Punk
2
3%
Pop
10
16%
Vážná hudba
10
16%
 
Celkem hlasů : 63

Jakou hudbu posloucháte?

Příspěvekod Firzen » 28 kvě 2011 19:29

Jak možná víte, psaní perem nepřichází samo od sebe (a nebo ano?) a podle grafologie je to i jeden z ukazatelů osobnosti pisatele. Proto mě napadlo založit tuto anketu. 8-)

Já sám jsem dřív hodně poslouchal metal, ale asi před půl rokem jsem ho úplně zavrhl a začal jsem poslouchat spíš vážnější hudbu. Taky poslouchám už dlouho (a stále) meditační hudbu; dál taky nějaký ten pop.

Za mě jsou to tedy: E. S. Posthumus, Deva Premal & Miten, Amy McDonald, Aneta Langerová. :D
Firzen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 kvě 2011 16:06
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Příspěvekod Josse » 30 kvě 2011 12:19

tak zatím se to pěkně rozložilo:D
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Příspěvekod jersey.se » 31 kvě 2011 07:31

Já pořád metal i vážnou hudbu. Jen jsem se posledních deset let odkláním od klasických heavymetalových kapel typu Judas Priest, Iron Maiden, Manowar nebo "viking" metalových Amon Amarth k progresivnějším projevům At the Gates, Dark Tranquillity nebo Lake of Tears a daších...
jersey.se
 
Příspěvky: 20
Registrován: 19 kvě 2011 15:35

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Příspěvekod Josse » 31 kvě 2011 10:19

nevím ale já bych moc mezi hudbou a psaním plnícím perem souvislosti nehledal:D
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Příspěvekod ls8 » 25 čer 2011 21:00

Posloucham zejmena hudbu pochazejici z obdobi 1950-1970. Jazz, swing, blues, pocatky rocku, rocknrollu a bigbeatu. Mimo domov posloucham z mobilu do sluchatek, doma pak z dobovych vinylovych desek, ktere kupuju nejcasteji na eBayi z USA, Japonska nebo UK, vyjimecne zejmena ceske desky pak Aukru nebo v antikvariatech po Praze. Moji domaci HiFi sestavu tvori gramofon Pro-Ject Debut III, CD přehrávač Yamaha CD-S 300, zesilovač Rotel RA-04SE a reproboxy AQ Labrador 279.
Pera: Sailor Profit 21K <H-M>, Sailor Pro Gear 21K <H-B>, Pilot 912 <WA>, Kaweco Sport <F>, Lamy Safari <EF, F, M, B>
Inkousty: Iroshizuku (asa-gao, ku-jaku, momiji, shin-ryoku), Montblanc Beatles
ls8
 
Příspěvky: 33
Registrován: 05 led 2011 13:10

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Příspěvekod ypres_bass » 01 bře 2013 00:33

Já jsem teda bývalý metloš (Nightwish, Sonata Arctica, Narnia, Hammerfall, Apocalyptica, apod), ale to mne s maturou nějak pustilo s tím že se k tomu občas vracím

Jinak se u mne vzájemně prolíná zhruba pět skupin interpretů (moji oblíbenci):
90s: Cranberries, Crash Test Dummies, U2, Oasis, Cardigans, ColorFactory, Priessnitz...
Indies: I Am Kloot, The Decemberists, Tegan&Sara, Dresden Dolls, Eels, Belle and Sebastian, Regina Spektor, ...
Chillout/PostRock/TripHop: Sigur Rós, Mogwai, Mandalay, Portishead, Thievery Corporation,
Slow Jazz: Marcin Wasiłewski Trio, Tord Gustavssen Trie, Avishai Cohen Trio, E.S.T., Brad Mehldau Trio, Silje Nergaard, ...
Česká scéna: Vypsaná fiXa, Mňága a Žďorp, o5&Radeček, Bratři Orffové, Hapka s Horáčkem, Budoár Staré Dámy...

+ mám rád ještě tyhle osamocené interprety: Amebix, Nouvelle Vague, Gotan Project, Julia Kent a další

tady kdyžtak soupis od roku 2006 http://www.last.fm/user/ypres_bass (ale jelikož poslouchám poslední dva tři roky hlavně rádio, tak mi to moc nepřibývá)
Parker Sonnet SS CT (F) | Parker I.M. Amaranth (F) | Parker I.M. Amaranth (M)
Parker I.M. Profile Black (M) | Pilot Metropolitan BlackDot (F) | Herlitz (M)

www.stanislavkolarik.cz
ypres_bass
 
Příspěvky: 101
Registrován: 19 led 2013 03:36
Bydliště: Pardubice

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Příspěvekod Judita » 17 srp 2013 17:23

Dream Theatre, Marillion, Spock´s Beard, King Crimson, to jsou největší stálice.

"Klasika" jsou pro mě Led Zeppelin nebo Pink Floyd :D takže ano, klasiku taky můžu. Nepohrdnu ani elektronikou - Goldfrapp, Royksopp nebo Empire Of The Sun...

Nebo taky Hegerová, Navarová, Radúza či Načeva.
Judita
 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 srp 2013 15:38


Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků