- Inkousty Noodler's - Doručeno ! - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Inkousty Noodler's - Doručeno !

Jaké značky per, inkoustů či zápisníků Vám u nás chybí...

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Exteron » 29 pro 2014 12:04

URL jsou správně :)
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod trige » 30 pro 2014 12:29

Prosím změnit BLACK SWAN IN AUSTRALIAN ROSES který není skladem za NOODLER'S SAGUARO WINE http://www.gouletpens.com/N19032/p/N19032. Děkuji.
r
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Exteron » 30 pro 2014 14:12

Přátelé, jelikož HoD asi nebude, mohli byste mi někdo poradit nějaký rychleji schnoucí a "bulletproof" alternativu od Noodler's?
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Jaromír » 30 pro 2014 16:52

Zdravím, variantou je Noodler's Black nebo Polar black. Inkousty řady polar prý obecně schnou hodně rychle. "Obyčejný" Black mám v peru Noodler's Ahab a normální linka (bez flexování hrotu) uschne za 5 sekund na Rhodia papíru (tedy nesavý papír).
Na Gouletpens byly stížnosti na rozmazávání Polar black na hladkém papíru i po uschnutí u hladkých papírů (Clairefontaine). Mohlo by tomu pomoci naředění inkoustu vodou - 10 až 20%. Inkoust se více vpije do papíru a nezůstane na povrchu vrstva "sušiny" - vyzkoušeno s Noodler's X-feather, který je extrémně hutný.
Jaromír
 
Příspěvky: 11
Registrován: 14 srp 2014 19:24

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Exteron » 30 pro 2014 22:07

U klasického noodler's black mě vždycky rmoutilo, že se "rozmazává" i potom, kdy už má být zaschlý...
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod mesires » 30 pro 2014 23:50

Trige: tak jsem vyměnil inkousty a nahradil černou labuť dle tvých dispozic, upravena i tabulka. Zboží už je v košíku.

Exteron: napiš, jestli chceš místo HoD něco jiného (jak se dívám na tvůj podpis, tak už HoD máš a asi je to tvůj oblíbený inkoust, který rychle mizí ;)

Tento týden bych to chtěl každopádně uzavřít, po víkendu s novým rokem se opět rozpoutá to pracovní šílenství a nebudu mít na to pořádně čas.
Link na excelovskou tabulku jste dostali (nevím, proč toto forum omezuje počet příjemců na 6 - takže jsem to poslal v několika zprávách).
Jakmile budu mít informace o výši dalších nákladů, doplním pro váš přehled.
Fixní náklady a případné rozbité zboží budu rozpočítávat poměrově - základnou bude hodnota objednaného zboží, nic lepšího mě nenapadá - jakékoliv návrhy klidně pište sem.
Takže pokud by byla objednávka za celkem 400$ a fixy by byly 80 = každému navýším hodnotu zboží o 80/400, tj. kdyby měl někdo zboží (bez ohledu na počet a velikost) za $100 = navýším mu "objednávku" o $20.

Dan
mesires
 
Příspěvky: 36
Registrován: 11 lis 2014 12:53

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod mesires » 30 pro 2014 23:51

(ty fixy budou samozřejmě podstatně vyšší - je to jen příklad)
mesires
 
Příspěvky: 36
Registrován: 11 lis 2014 12:53

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 31 pro 2014 07:07

Ahoj v tomto případě počítání od objednávky ustupuji.

Nebudu platit stejný náklady na dopravu clo a DPH jako ten co má například 5 lahviček

Kája
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod trige » 31 pro 2014 08:44

Také se přikláním, aby clo a dph platil každý podle své objednávky a dopravu fixně dle počtu objednatelů.
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 31 pro 2014 09:22

I doprava se odvíjí podle množství. víc lahviček = vyšší váha, větší rozměr balení.


Proto jsem v první objednávce (tam se dělilo na měnší celky i lahvičky) počítal cenu za 1ml z celkové ceny. Tady je snazší, že se bere na celé lahvičky.

standardně platí, že první lahvička má najvyšší cenu poštovného proti dalším v objednávce

Proto mi přijde férové vzít celkovou cenu dopravy a vydělit počtem lahviček a stejně tak k tomu přistupovat u DPH a CLA.
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Co Vám v ČR chybí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků