- Inkousty Noodler's - Doručeno ! - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Inkousty Noodler's - Doručeno !

Jaké značky per, inkoustů či zápisníků Vám u nás chybí...

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 30 lis 2013 22:39

To je nekonečný čekání :)

Jinak kdo máte zájem o neudaný inkoust tak se směle hlaste :) ať mi v tom nevisí 2 tis moc dlouho :D
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod ToFF » 02 pro 2013 17:45

Dopsal jsem se do tabulky. Jak to bude s placením? :-)
ToFF
 
Příspěvky: 60
Registrován: 07 dub 2013 10:45

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 02 pro 2013 20:19

Až to přijde... nevím jak proklouzneme celnicí takže v tabulce jsou uvedeny veškeré náklady - podložené doklady - a z toho se to pak bude počítat
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod ToFF » 02 pro 2013 22:07

OK :-)
ToFF
 
Příspěvky: 60
Registrován: 07 dub 2013 10:45

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod Petr.T.M. » 03 pro 2013 11:19

Stenatko_Kokrspanela píše:To je nekonečný čekání :)

Jo... 8-) Navíc mám problém..... Začínám mít puzení na koupi nového pera. Silné puzení. Ale finance potřebuju na něco jiného bo jsem koupil byt a bud opravovat a zařizovat.... Ale když ono...... Watterman Carene Black nebo Cross Apogee nebo aspoň Wateman Expert Black :cry: ........ Takže bych to mohl překonat tím novým inkoustem !!!! 8-) :lol:
PO 9.12.: Tak. Tož jsem to nevydržel a zas pustil peněžence žilou. Waterman Expert je doma. Ne Black, ale Essential Taupe CT. :oops: :roll:
Waterman Expert Esstential Taupe CT 'F'; Sheaffer 100 Gift Collection 'F'; Parker Vector Stainles Steel 'F'; Parker Vector Black 'F'; Sheaffer VFM Matte Black 'F'; Jinhao 159 'M'; X-Pen Matrix Blue 'F'; NO-NAME ?
Petr.T.M.
 
Příspěvky: 95
Registrován: 23 úno 2013 21:29
Bydliště: Hranice

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 09 pro 2013 20:14

http://ekonomika.idnes.cz/balik-z-asie-nebo-usa-uz-do-vanoc-nedorazi-fp5-/ekonomika.aspx?c=A131206_100827_ekonomika_fih

Snad jde toto info mimo nás... Jen se obávám, že doručení mimo prahu bude do Vánoc dost na hraně :( ale zatím jsou 2 týdny čas tak snad to všechno projde hladce
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod Exteron » 09 pro 2013 20:48

Jak to s tím balíčkem vlastně vypadá? Pořád je v US nebo už se to nějak hnulo?
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod Petr.T.M. » 09 pro 2013 20:57

No, podle posledniho sledovaciho linku je od 30.11. někde v Los Angelec či co... :shock:
Waterman Expert Esstential Taupe CT 'F'; Sheaffer 100 Gift Collection 'F'; Parker Vector Stainles Steel 'F'; Parker Vector Black 'F'; Sheaffer VFM Matte Black 'F'; Jinhao 159 'M'; X-Pen Matrix Blue 'F'; NO-NAME ?
Petr.T.M.
 
Příspěvky: 95
Registrován: 23 úno 2013 21:29
Bydliště: Hranice

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod Petr.T.M. » 09 pro 2013 21:00

Stenatko_Kokrspanela píše:Jen se obávám, že doručení mimo prahu bude do Vánoc dost na hraně :(

Tož že by předvánoční vejlet do Prahy na punč na Staromák nebo speciálek do Zlejch časů???? :roll: Po 23.12. už mám povinnou dovolenou..... To jen tak mi plynou úvahy....... nic vážného.....
Naposledy upravil Petr.T.M. dne 09 pro 2013 21:09, celkově upraveno 1
Waterman Expert Esstential Taupe CT 'F'; Sheaffer 100 Gift Collection 'F'; Parker Vector Stainles Steel 'F'; Parker Vector Black 'F'; Sheaffer VFM Matte Black 'F'; Jinhao 159 'M'; X-Pen Matrix Blue 'F'; NO-NAME ?
Petr.T.M.
 
Příspěvky: 95
Registrován: 23 úno 2013 21:29
Bydliště: Hranice

Re: Inkousty Noodler's - Objednáno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 09 pro 2013 21:01

Petr.T.M. píše:No, podle posledniho sledovaciho linku je od 30.11. někde v Los Angelec či co... :shock:

tohle je pod (i)

Processed Through Sort Facility
Your item was processed through our ISC LOS ANGELES CA (USPS) facility on November 30, 2013 at 9:59 pm. The item is currently in transit to the destination.

Zpracované Prostřednictvím Třídit Facility
Položka byla zpracována prostřednictvím našeho ISC LOS ANGELES, CA (USPS), zařízení na 30. listopadu roku 2013 21:59. Položka je v současné době na cestě na místo určení.

:)
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Co Vám v ČR chybí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků