- Inkousty Noodler's - Doručeno ! - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Inkousty Noodler's - Doručeno !

Jaké značky per, inkoustů či zápisníků Vám u nás chybí...

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 02 led 2015 23:36

Jaromír píše:Kájo, pokud by jsi měl déle trvající potíže s objednáním, mohl bych inkousty zakoupit. Musel bych se ale domluvit s Toffem, kolegou z práce, pokud by byl svolný, aby si ostatní objednatelé inkousty vyzvedli osobně od něj v Praze nebo v Ostravě. Jinak bych rozesílal poštou a to by zvedlo každému náklady.



Tento týden uvidím až se páni jednatelé vrátí z dovolených... Pokud by jsi to objednával tak naopak mohu pomoci distribuci do lokality Praha ( Toff jen projíždí a ne každý stíhá být u vlaku) - Neratovice - Mělník, Kolín, Kutná hora, Nymburk, Mladá Boleslav, Česká lípa, a Varnsdorf s Novým Borem.Problém nebude Ani Stochov, Rynholec Chýně, Ořech a Pečky.

Jsou to lokality kam jezdí naši lidé vcelku pravidelně
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Renata.S » 11 led 2015 18:05

Moc Vás všechny zdravím!

Přihlásila jsem se po hodně dlouhé době a vidím, že se plánuje další objednávka inkoustů. Pokud ještě neproběhla, mohla bych se k Vám zase připojit?

Renata
TWSBI Diamond 580 <F>
Parker Frontier <F> (Twilight, Translucent Blue, Stainless Steal CT, Stainless Steal GT)
Parker Urban Metro Metallic CT <F>
Parker Vector Standard Calligraphy
Pilot 78G <B>
Renata.S
 
Příspěvky: 46
Registrován: 23 bře 2013 20:26

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 11 led 2015 18:10

Ahoj všem, zatím nejsem schopný financovat takto velkou objednávku (vychází to odhadem na 11-13tis Kč)

Pokud se toho kdokoliv ujme, rád budu nápomocný a rád se přidám...

Platbám předem se chci obloukem vyhnout není to nic po čem bych toužil pro choulostivost - křehkost - objednávaného.
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod waldir » 14 led 2015 11:59

Panove, ja take od objednavky odstupuji (vzhledem k tomu, ze stale neni nic objednano). Zrejme jsem si to v listopadu predstavoval jak Hurvinek valku, kdyz jsem myslel, ze vse probehne organizovane, rychle a hladce. Pravda je, ze mi na Noodlersech zas tolik nesejde a v dobe objednavani jsem si rikal, ze mi vyjde vpodstate nastejno se pripojit zde ci dokoupit neco lokalne dostupneho. Jak se to ale protahuje, tak si zacinam cim dal vice vazit sluzeb dostupnych v realnem (ci predem znamem) case. (ono u objednavky tesne pod hranici dph ani ta cenova diference nebude zas tak velka, aby mi to stalo za to se z casoveho hlediska limitovat na cizi hromadne objednavky /*edit: toto mi zpetne dochazi vyznelo dost zavadejicim zpusobem - pokud jeste nekdo pochopil tak, ze objednavam solo, tak neobjednavam */)

Omlouvam se tedy za zbytecny prinos chaosu do tohoto threadu mnou zpusobeny a preji hodne zdaru se zbytkem objednavky.
Naposledy upravil waldir dne 20 led 2015 21:04, celkově upraveno 1
waldir
 
Příspěvky: 37
Registrován: 20 říj 2014 20:23

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 17 led 2015 21:37

Rád bych všem sdělil, že jak mile dořeším můj osobní problém se zaměstnavatelem, tak v objednávce hodlám pokračovat.

Do té doby bohužel nemohu riskovat objednávku za bezmála 13tis Kč s neznámou dobou návratnosti (pošta, celnice...... doručení v rámci ČR / EU).
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Renata.S » 18 led 2015 17:41

Kájo děkuju,

já na inkousty nijak nespěchám, takže až to bude aktuální, připojím se s jednou až dvěma lahvičkami.

Přeji hezký zbytek neděle :)
TWSBI Diamond 580 <F>
Parker Frontier <F> (Twilight, Translucent Blue, Stainless Steal CT, Stainless Steal GT)
Parker Urban Metro Metallic CT <F>
Parker Vector Standard Calligraphy
Pilot 78G <B>
Renata.S
 
Příspěvky: 46
Registrován: 23 bře 2013 20:26

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Dr.Watson » 19 led 2015 00:08

Já také.
Jen mne napadlo, že bychom mohli Kájovi poslat něco jako zálohu s tím, že po dodání by se vše dopočítalo a vyrovnalo.
Myslím si i to, že případné rozbité nebo jinak poškozené by se mělo hradit společně.
Něco jako ti Tři z tanku a d'Artagnan...
Nakonec-orientačně cenu inkoustů známe, jasně, koruna nám kolísá někam do pekel ale to by se srovnalo potom s poštovným a případnými ztrátami.
Dr.Watson
 
Příspěvky: 48
Registrován: 24 led 2014 11:22

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Renata.S » 21 led 2015 08:26

Se zálohou problém nemám. Jinak stejně jako minule souhlasím s tím, aby se rozbité lahvičky rozpočítaly mezi všechny.
R.
TWSBI Diamond 580 <F>
Parker Frontier <F> (Twilight, Translucent Blue, Stainless Steal CT, Stainless Steal GT)
Parker Urban Metro Metallic CT <F>
Parker Vector Standard Calligraphy
Pilot 78G <B>
Renata.S
 
Příspěvky: 46
Registrován: 23 bře 2013 20:26

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Josef.Pope » 10 úno 2015 15:26

Zdravím,
chtěl bych se zeptat. Máte někdo zkušenost s inkoustem NOODLER'S LIBERTY'S ELYSIUM? Rád bych se k objednávce připojil, pokud by byla možnost.
Josef.Pope
 
Příspěvky: 50
Registrován: 30 říj 2012 23:26
Bydliště: Brno

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Exteron » 26 úno 2015 23:05

Zdravíčko, bude se tedy někdy v brzké době objednávat?
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

PředchozíDalší

Zpět na Co Vám v ČR chybí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků