- Nabidka setkani - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Nabidka setkani

Obecná diskuze o plnicích perech, rollerech propiskách atd. Proč píšete nebo nepíšete perem, proč a kdy jste začali psát plničkou, co vám tento způsob psaní přináší?

Nabidka setkani

Příspěvekod kerad » 27 říj 2012 22:18

Chtel bych nam vsem nabidnout setkani vsech fanousku plnicich per. Toto setkani bude, doufam, fajnovou dobou na nase seznameni a rozhovorech o perach, jejich opravach a jinych tematech. Je moznost, ze by mohli prijet i fanousci z Polska se svymi sbirkami. Navrchuji termin setkani na cerven, aby kazdy mohl naplanovat bez problemu volno. Mam dva terminyy na vyber 9. nebo 16.06.2013. Doufam, ze prozity cas bude velmi zajimavy.

S pozdravem Kerad :)
kerad
 
Příspěvky: 116
Registrován: 29 zář 2011 22:22
Bydliště: Ostrov nad Ohri / Wrocław

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod kerad » 29 říj 2012 18:46

Co si o tom myslite?
kerad
 
Příspěvky: 116
Registrován: 29 zář 2011 22:22
Bydliště: Ostrov nad Ohri / Wrocław

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod Nefrita » 29 říj 2012 20:11

kerad píše:Co si o tom myslite?

Je to dobrý nápad, snad bude mít odezvu. Držím palce.
Nefrita
 
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2012 14:06

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod František Lampaský* » 25 lis 2012 15:57

Páni, a kde se to má konat?
František Lampaský*
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 led 2012 15:45

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod kerad » 25 lis 2012 23:01

Myslim, ze nejlepsi by to mohlo byt v Praze, snadne spojeni s celou republikou. A tu mam prosbu k Prazakum, aby doporucili nejakou levnou a dobrou hospodu ;), nebo nejaky jiny prostor na nase setkani.
kerad
 
Příspěvky: 116
Registrován: 29 zář 2011 22:22
Bydliště: Ostrov nad Ohri / Wrocław

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod vlkys » 27 pro 2012 18:40

Čím později v červnu, tím lépe. Hospodu rád doporučím, jen mi prozraďte jaká je vaše představa levné hospody ;)
My two fingers on a typewriter have never connected with my brain. My hand on a pen does. A fountain pen, of course. Ball-point pens are only good for filling out forms on a plane. -- Graham Greene
vlkys
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 pro 2012 18:57
Bydliště: Praha

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod kerad » 05 led 2013 12:20

vlkys píše:Čím později v červnu, tím lépe. Hospodu rád doporučím, jen mi prozraďte jaká je vaše představa levné hospody ;)


Tak se myslim; 0,5 litru piva kolem 25 korunek ;)
kerad
 
Příspěvky: 116
Registrován: 29 zář 2011 22:22
Bydliště: Ostrov nad Ohri / Wrocław

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod vlkys » 08 led 2013 16:57

kerad píše:
vlkys píše:Čím později v červnu, tím lépe. Hospodu rád doporučím, jen mi prozraďte jaká je vaše představa levné hospody ;)


Tak se myslim; 0,5 litru piva kolem 25 korunek ;)


Ehm a jste si jistí, že to má být v Praze?
My two fingers on a typewriter have never connected with my brain. My hand on a pen does. A fountain pen, of course. Ball-point pens are only good for filling out forms on a plane. -- Graham Greene
vlkys
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 pro 2012 18:57
Bydliště: Praha

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod Robo » 08 led 2013 20:26

jsem sice z Vysočiny ale rád bych se také účastnil vzhledem k tomu že co se týče plnících per jsem naprostý nováček a myslím že by se tak daly nabrat dobré zkušenosti do budoucna moje sbírka činí zatím pouze dva kousky ale počítám že do té doby se jistě rozroste taky by nebylo na škodu kdyby jsme si nějaké ty kousky navzájem i ukázaly a pokochaly se pohledem na některé unikáty i zblízka
Robo
 
Příspěvky: 27
Registrován: 06 pro 2012 19:12

Re: Nabidka setkani

Příspěvekod Golfista » 27 led 2013 11:59

Tohle setkání mě taky láká. Ukazovat si "péra" :D to jsem ještě nedělal. Ale všechno se má zkusit, no ne?
Golfista
 
Příspěvky: 95
Registrován: 18 pro 2012 20:53

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků