- nový člen s pery :) - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

nový člen s pery :)

Obecná diskuze o plnicích perech, rollerech propiskách atd. Proč píšete nebo nepíšete perem, proč a kdy jste začali psát plničkou, co vám tento způsob psaní přináší?

nový člen s pery :)

Příspěvekod OndrejBerkus » 04 led 2017 14:28

Zdravím všechny,

udělalo mi docela velkou radost, když jsem se před Vánoci dověděl, že i u nás je forum, které se věnuje perům a psaní. Teď jsem konečně našel trochu času, abych se představil.
Jmenuji se Ondřej Berkus a krom toho, že mě baví psaní plnicím perem mě baví i jejich výroba. Přikládám pár fotek pro ilustraci :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Omlouvám se za kvalitu fotek, opravdu nejsem nijaký fotograf.

Ondřej
OndrejBerkus
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2016 17:02

Re: nový člen s pery :)

Příspěvekod Toams » 04 led 2017 15:28

Zdravím ťa Ondrej,
pozerám, že práve to "najlepšie" pero, resp. to, čo sa mne najviac páči, si sem nedal, tak pridávam ;)

Obrázek

Pre fotky napíš Martinovi (Kibi), on už ti zase niečo nafotí. Prípadne nám pošli nejaké pero na testovanie, "fotografov" je tu dosť :D

Inak čo sú to za hroty, podla grafiky Jowo. Máš k dispo aj 14k hroty, prípadne niečo od Bock-a?

Btw. nechystáš okrem "bombičkových" typov aj "eyedropper" prípadne vychytávku ako vakuové pero ala Visconti alebo TWSBI?
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků