- Midori Traveler's Notebook - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Midori Traveler's Notebook

Pochlubte se ostatním se svým novým perem, se zkušenostmi s jeho používáním.

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod bohuslavj » 29 srp 2017 00:40

Mohu se jen zeptat, kde jste objednal kůži? A jak dlouhá pruženka se na to hodí pro vhodné napnutí? Jinak pořád zvažuji velikost, připadá mi, že by byl šikovnější širší, na ten se ale pak sežene ne tak kvalitní papír, no.


Kůži jsem sehnal na fantasyobchod.cz, měli by ji mít ještě pořád v nabídce. Pruženka je potom z té nejobyčejnější galanterie, koupil jsem si jí pro jistotu metr a využil asi 20-25 cm na jeden zápisník, bral jsem to baj voko tak, aby pořád dobře držela obsah.
Ohledně velikosti... Traveller's je velikost akorát do batohu/tašky/žebradla/whatever, ale pokud cestujete stylem vzdušného nomáda, je lepší vyloženě kapesní verze.
Pilot 78G <B>
Parker Vector <F>
Parker IM Black <M>
bohuslavj
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 kvě 2014 08:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod voyczech » 29 srp 2017 11:27

Dobrý den, děkuji moc za odpověď. Nám, co jsme cimrmanovsky seděli na mistrově židli kratší dobu než Vy, anebo dlouhou dobu, ale pak se ukázalo, že to měla být ta židle vlevo od ní, ta správně pojištěná proti ohni a ne jen proti krupobití, jste ukázal cestu, že si to může vyrobit po domácku téměř každý, jen trochu vynalézavosti. Díky!
voyczech
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 srp 2017 10:19

Předchozí

Zpět na Pochlubte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků