- Midori Traveler's Notebook - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Midori Traveler's Notebook

Pochlubte se ostatním se svým novým perem, se zkušenostmi s jeho používáním.

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod bohuslavj » 22 kvě 2014 18:21

Teď už jen sehnat něco, co by sloužilo jako ty jejich svazovací gumičky a bude to alles gute
Pilot 78G <B>
Parker Vector <F>
Parker IM Black <M>
bohuslavj
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 kvě 2014 08:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 22 kvě 2014 19:07

Ty se dají podle mě běžně koupit :) Nepátral jsem po tom, ani jsem se ještě nedíval, ale podle mě je to úplně běžná věc. Potom akorát sehnat ještě ty široké gumičky pro spojování bločků a je to. Ale taky si myslím, že ploché a správně odolné gumičky není problém sehnat :) Horší to bude s bločky. Moleskin nepřipadá v úvahu, protože to je katastrofa pro plnící pera, Paperblanks taky ne....potom jen objednat ze zahraničí, nebo mít dobré oko na nějaké běžné, co se prodávají a třeba o tom ani nevíme
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod bohuslavj » 22 kvě 2014 19:41

JakubL píše:Ty se dají podle mě běžně koupit :) Nepátral jsem po tom, ani jsem se ještě nedíval, ale podle mě je to úplně běžná věc. Potom akorát sehnat ještě ty široké gumičky pro spojování bločků a je to. Ale taky si myslím, že ploché a správně odolné gumičky není problém sehnat :) Horší to bude s bločky. Moleskin nepřipadá v úvahu, protože to je katastrofa pro plnící pera, Paperblanks taky ne....potom jen objednat ze zahraničí, nebo mít dobré oko na nějaké běžné, co se prodávají a třeba o tom ani nevíme


Právě ty bločkopojící gumky jsem měl na mysli, ale jak o tom tak přemýšlím, nebude to nijak těžké. Jediná věc, do které budu investovat kontinuálně, jsou právě bločky od Midori. Ty nahrazovat nebudu, neb ten papír je prostě boží...
Pilot 78G <B>
Parker Vector <F>
Parker IM Black <M>
bohuslavj
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 kvě 2014 08:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod bohuslavj » 22 kvě 2014 19:43

Bude to znít malinko samomilsky, ale myslím si, že jsem odvedl na tom TN docela dobrou práci. Myslíte si, že vypadá dobře?
Pilot 78G <B>
Parker Vector <F>
Parker IM Black <M>
bohuslavj
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 kvě 2014 08:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 22 kvě 2014 20:53

Bločky od Midori....i kdyby se koupily 3, tak je to něco přes 300,- A popsat 3 bločky....zkrátka je to dobrá investice. Já se teda nikdy po těch plochých gumičkách nedíval, ale věřím, že je hned několik typů, několik pružností a všeho možného.
Pokud jste jsem nahrával fotku, tak zřejmě nedorazila, nic totiž nevidím :/
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod bohuslavj » 23 kvě 2014 05:18

JakubL píše:Bločky od Midori....i kdyby se koupily 3, tak je to něco přes 300,- A popsat 3 bločky....zkrátka je to dobrá investice. Já se teda nikdy po těch plochých gumičkách nedíval, ale věřím, že je hned několik typů, několik pružností a všeho možného.
Pokud jste jsem nahrával fotku, tak zřejmě nedorazila, nic totiž nevidím :/

První stránka, je tam halda url
Pilot 78G <B>
Parker Vector <F>
Parker IM Black <M>
bohuslavj
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 kvě 2014 08:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 23 kvě 2014 14:16

[/quote]První stránka, je tam halda url[/quote]

No tak to je prosím velká paráda! Nádherná práce. Osobně bych zvolil tenčí gumičku, ale jinak balada! Ať slouží, vážně krásná práce
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod bohuslavj » 23 kvě 2014 15:58

JakubL píše:
První stránka, je tam halda url[/quote]

No tak to je prosím velká paráda! Nádherná práce. Osobně bych zvolil tenčí gumičku, ale jinak balada! Ať slouží, vážně krásná práce[/quote]
Taky jsem chtěl tenčí, ale tuhle měli zrovna na skladě a já se s tím nechtěl babrat. Děkuju za pochvalu :)
Pilot 78G <B>
Parker Vector <F>
Parker IM Black <M>
bohuslavj
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 kvě 2014 08:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 23 kvě 2014 16:15

[/quote]Taky jsem chtěl tenčí, ale tuhle měli zrovna na skladě a já se s tím nechtěl babrat. Děkuju za pochvalu :)[/quote]
Tak doufám, že se dočkám ještě nějakých vašich Midori. Protože se mi to hrozně líbí, jak se vám to povedlo. Já neumím ani rovně ustřihnout papír, takže klobouk dolů. Mimochodem, odkud že jste to kupoval kůži? Rád bych si udělal takový...kožený penál na pera. No penál...jestli víte, jak se do kůže ukládaly chirurgické nástroje. Byl to kus kůže smotaný do ruličky v tom byly poutka na uchycení různých skalpelů apod.
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 23 kvě 2014 16:56

JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

PředchozíDalší

Zpět na Pochlubte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků