- Waterman Caréne - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Waterman Caréne

Pochlubte se ostatním se svým novým perem, se zkušenostmi s jeho používáním.

Waterman Caréne

Příspěvekod Trpaslenka » 22 led 2016 18:58

Do modelu Caréne jsem byla (snad jako skoro každý nadšenec do per.. :)) zamilovaná již delší dobu, ovšem s ohledem na studentskou peněženku vždy jen platonicky. Zhruba minulý měsíc jsem však přišla na výhodnou nabídku, nezvládla jsem odolat a rozhodně nelituji :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Být po mém a moci si vybrat, do černo-zlaté verze bych bývala původně nešla, abych pravdu řekla, obrázky této barvy mi nikdy příliš lákavé nepřišly... Nicméně jsem jaksi nebyla v pozici vybírat. Jaké překvapení, když pero přišlo! Není příliš fotogenické -ale je nádherné, krásnější, než jsem tušila nebo si představovala. Hluboce, sytě, neuvěřitelně černočerné jak duše zaprodaná ďáblu, a zlato je, jak to říci, zlaté :). Nemohu se vynadívat. Zkrátka, co říct, Carene.
No a co se psaní týče -nemohu se ubránit přirovnání k výběru té správné hůlky v obchodě u Ollivandera. Ten pocit, kdy pero uchopíte a při prvním doteku hrotu a papíru víte, že tohle je ono... Jsem okouzlena a dočista pohlcena. Rukama už mi nějaké to trochu lepší pero prošlo, byla i reakce "ble, fuj, ani náhodou!" již po tomto přízračném prvním tahu (mrzí mě to říci, ale Cross Botanicula. A putovalo zas dál.) ale tohle duševní spojení... Těžko se mi hledají slova a spoléhat budu pouze, milý čtenáři, na Tvé souznění se zamilovaným bláznem.
Trpaslenka
 
Příspěvky: 13
Registrován: 10 srp 2015 13:07

Re: Waterman Caréne

Příspěvekod pet84rik » 22 led 2016 21:33

super super, blahozelam ku krasnemu peru :-)
pet84rik
 
Příspěvky: 508
Registrován: 30 lis 2014 14:36

Re: Waterman Caréne

Příspěvekod Walter20 » 22 led 2016 21:52

Krásné pero (podobně jako Sheaffer Legacy o vlákno níže)... ;)
Walter20
 
Příspěvky: 189
Registrován: 31 črc 2012 09:38

Re: Waterman Caréne

Příspěvekod pet84rik » 23 led 2016 10:39

moje Legacy, mojeeeee :-D

čo mi pripomína, tiež by som mohol aj sem prásknuť nejaké "recenzie" posledných pier čo mám (Waterman Hemisphere a Perspective, Sheaffer Legacy a 100, Pelikan P200, FC Ambition, Lamy Logo, Franklin-Covey Freemont) ešte predtým než mi príde zásielka so 6 čínskymi perami, to sa potom zbláznim od skúšania.
pet84rik
 
Příspěvky: 508
Registrován: 30 lis 2014 14:36

Re: Waterman Caréne

Příspěvekod Gek » 23 led 2016 13:48

Gratuluji ke krásnému a vynikajícímu peru. Přeji krásné a příjemné psaní.
Moc se mi líbí popis: neuvěřitelně černočerné jak duše zaprodaná ďáblu. :D
Věci mají jen cenu radosti, kterou mohou způsobit. Richard Aldington
Gek
 
Příspěvky: 94
Registrován: 12 lis 2014 21:28
Bydliště: Moravany

Re: Waterman Caréne

Příspěvekod Skoupe » 27 led 2016 16:22

Nádherné pero a ze příspěvku je cítit, že jste z něj nadšená. Uplně Vám rozumím. Když nástroj potěší ruku a inkoust oko. V práci jsou na mě momentálně trochu naštvaní. Na personální jim přišlo pár podepsaných smluv perem Lamy Safari krásným inkoustem Diamine Eau de Nil a pár dalších zase Diamine Oxblood. Prý musím mít vždy něco extra. Nutno dodat, že mam podpis na půl stránky.. :)) Trochu offtopic, pardon.
Pero závidím. :)
Skoupe
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 led 2016 15:07


Zpět na Pochlubte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků