- pero a inkoust pro začátečníka na pohlednice - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

pero a inkoust pro začátečníka na pohlednice

Vybíráte své první nebo třeba dvacáté pero? Pokud se nemůžete rozhodnout, které koupit, nechte si poradit.

Re: pero a inkoust pro začátečníka na pohlednice

Příspěvekod Nefrita » 24 bře 2013 05:58

zmizik píše:Všeckým děkuji za rady, já bych jen dodal, že po každém namočení je nutné hrot otřít o hranu skleničky (no taková blbost a ani to jsem nevěděl). Teď mě to jde líp, píšu damským hrotem, ty ostatní širší kaligrafické budou na delší trénink. Koupil sem k tomu nějakou čínskou černou tuš a po zaschnutí je to černá jak má být a písmo krásně ostré. Paní prodavačka říkala, že vydrží hrozně dlouho. Zatím píšu tiskacím, protože u psacího se mě moc nehodí ten efekt, že při různém tlaku jsou linky různě silné. Což se mě zase na druhou stranu líbí u tiskacího:) Mohl bych poslat ukázku.

http://www.zmizik.com/upload/pohled.jpg


Taková pohlednice by mne určitě potěšila :). Ať se daří!
Nefrita
 
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2012 14:06

Re: pero a inkoust pro začátečníka na pohlednice

Příspěvekod zmizik » 24 bře 2013 09:29

není problém, zanech adresu:))
zmizik
 
Příspěvky: 7
Registrován: 22 bře 2013 19:06

Re: pero a inkoust pro začátečníka na pohlednice

Příspěvekod Golfista » 24 bře 2013 09:35

zmizik píše:není problém, zanech adresu:))

Kolik že máš těch pohlednic se známkama? ;)
Golfista
 
Příspěvky: 95
Registrován: 18 pro 2012 20:53

Re: pero a inkoust pro začátečníka na pohlednice

Příspěvekod zmizik » 24 bře 2013 09:45

Já jakožto řidič z povolání křižuji Evropu, tak alespon zkouším posílat pohlednice od tama kde zrovna barabuji. Teď v Trnavě ale za chvíli jedu dom, bohužel známky už došly:)
zmizik
 
Příspěvky: 7
Registrován: 22 bře 2013 19:06

Předchozí

Zpět na Poraďte s výběrem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků