- plnící/kuličkové?, do 500 (i poštovné), 16 let-student - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

plnící/kuličkové?, do 500 (i poštovné), 16 let-student

Vybíráte své první nebo třeba dvacáté pero? Pokud se nemůžete rozhodnout, které koupit, nechte si poradit.

Re: plnící/kuličkové?, do 500 (i poštovné), 16 let-student

Příspěvekod Juraj1 » 19 led 2014 02:02

Petre, ze sve vlastni zkusenosti mohu doporucit Jinhao X750. Je to vyborne pero a s inkoustem Diamine Majestic Blue michanym s Diamine Saphire Blue v pomeru 1:1 je to dokonala partie. Pero ma vyborny pomer klouzani a zpetne vazby takze citis lehke skrabani, kdyz pises, ale neni to otravne :D . Jinak dobre pera se daji sehnat zde: http://aukro.cz/shop/9077872_stare-dobre-casy . S timto prodejcem jsem naprosto spokojen, pera maji extremne dobry pomer cena/vykon a komunikace s prodejcem je vyborna. Uz od neho mam koupene 3 pera, Jinhao X750 pro mne, a 2x Baoer pro otce, ten si je taky pochvaluje. Pristi tyden by mi melo prijit pero Kaigelu 220(je to vskutku nadherny kousek) tak Ti pak reknu, jak se s nim pise ;) .
Juraj1
 
Příspěvky: 20
Registrován: 25 úno 2012 13:21

Re: plnící/kuličkové?, do 500 (i poštovné), 16 let-student

Příspěvekod Exteron » 21 led 2014 10:54

Mohl bys nahrát nějakou ukázku barvy toho mixu Majestic a Saphire?
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Předchozí

Zpět na Poraďte s výběrem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků