- penshop.cz - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

penshop.cz

Máte vybrané pero, ale rozhodujete se, kde ho koupit? Nebo chcete naopak ostatním doporučit ověřeného a spolehlivého prodejce?

penshop.cz

Příspěvekod martina.78 » 31 led 2017 09:53

Ahojte,

chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s tímto eshopem. Již jste tam někdy něco reklamovali?

Uvažuji, že si u nich koupím pero(http://www.penshop.cz/kulickove-pero-wa ... /dp-12707/). Nepředpokládám, že by se kvalitnímu peru něco stalo, ale i tak. Reklamovali jste někdy Waterman pera?

Děkuji za odpověď, Martina
martina.78
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 pro 2016 13:35

Re: penshop.cz

Příspěvekod Toams » 31 led 2017 10:54

Penshop je vpohode, uz som tak kupil nejake to pero, atramenty, obaly na pera. Reklamoval jedno (ale Waterman to nebol) a tiez bezproblemov.
Ono vacsinou sa to posiela rovno vyrobcovi, takze predajca maximalne posudi, ci to nie je chyba uzivatela, pri sporoch, pocitam, ze sa to posiela vyrobcovi na posudenie tiez.
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: penshop.cz

Příspěvekod pet84rik » 31 led 2017 13:47

raz ked som si bol kupovat pero, tak tam niekto doniesol Waterman Perspective ze mu zasycha (za den alebo tak), tak prislubili ze skusia najprv precistit a naplnit nejakym overenym atramentom a ak by naozaj aj tak zasychalo tak poslu vyrobcovi.

takze asi taky pristup penshopu, myslim ze ziaden strach.
pet84rik
 
Příspěvky: 508
Registrován: 30 lis 2014 14:36

Re: penshop.cz

Příspěvekod tritrek » 02 úno 2017 09:26

Je dobré čítať, že ešte stále existujú (a ich počet pomali rozrastá) takí obchodníci, čo to robia s dušou, pre zákazníka a neplánujú si svoj biznis na rok a s naplánovaným bankrotom, nevyplatením faktúr a skrátením štátu na daniach... :ugeek: Väčšinou sú to obchody otverné nadšencami a nie byzňysmenmi...
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko

Re: penshop.cz

Příspěvekod martina.78 » 27 úno 2017 07:55

Děkuji za info. Pero je již doma a je super. Píše se mi s ním krásně. Dodání bylo rychlé a všechno proběhlo v pohodě.
martina.78
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 pro 2016 13:35

Re: penshop.cz

Příspěvekod Martin D. » 01 lis 2017 13:43

Z vlastní zkušenosti mohu http://www.penshop.cz/ doporučit. Doručení bylo rychlé, krásně a bezpečně zabalené. Nevím co vytknout :D A vždycky tam najdu pera, která potřebuju
Martin D.
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 říj 2017 12:08

penShop.cz/Gentleport mi dluží peníze

Příspěvekod MartinKadlecek » 27 črc 2020 14:20

Ahoj, rád bych se podělil o negativní zkušenost se společností provozující obchody penShop a Gentleport v Pánské pasáži.

Tentokrát trochu netradičně, nikoliv z pozice zákazníka, nýbrž zaměstnance.

Pracoval jsem konkrétně pro obchod Gentleport od března do začátku července, kdy mi definitivně došla trpělivost s pozdním placením mezd - jedinou výplatu jsem nedostal v zákonném termínu, výplaty od května dále jsem neobdržel vůbec.

Podotýkám, že za celou dobu neměl nikdo z firmy dost slušnosti upozornit mě dopředu, že se zpozdí s výplatou a zeptat se, jestli jsem ochoten prodlení akceptovat. O nějaké omluvě samozřejmě nelze ani hovořit.

Kromě toho jsem měl problém se všemi výplatními páskami, musel jsem se o ně vícekrát upomínat, jen abych zjistil, že za mě firma “zapomněla” uplatnit základní daňovou slevu na poplatníka. Zažádal jsem proto slušně o doplatek a správné výplatní pásky - ani jedno samozřejmě dodnes nemám.

Začátkem července jsem proto podal okamžitou výpověď. Nikdo se ani neobtěžoval reagovat, firma si pouze vyvěsila na facebook, že má “z technických důvodů” zavřeno.

Minulý týden jsem zaslal upomínku a upozornění, že v případě nesplacení hodlám celou věc postoupit dál. Opět žádná reakce.

Teprve koncem týdne se mi ozvali. Nikoliv však někdo z firmy, ale advokát, zastupující firmu. Nic konkrétního jsem se opět nedozvěděl, pouze že někdy příští týden bych měl dostat vyjádření. Asi mě zkouší přes víkend vydusit, nebo co)

Tím zatím příběh končí.

Neskutečně mě štve, když si firma, obchodující s “gentlemanskými” doplňky a označující se jako “přístav pro gentlemany” dovolí neplatit, ignorovat mé upomínky a zbaběle se schovávat za právníka.

Bohužel, taková je asi realita, že gentlemanství se nosí jen jako reklamní slogan.
MartinKadlecek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 črc 2020 14:15

Re: penshop.cz

Příspěvekod Laivine » 28 dub 2021 16:21

V pneshopu jsem nakupovala několikrát, zboží vždy bylo v pořádku, co bych ale vypíchla je to, že jsou podle mě velmi předražení. Od určité doby se raději podívám na recenzní videa na internetu a nakoupím v zahraničním obchodě, než opravdu o hodně dráž tady osobně.
Laivine
 
Příspěvky: 26
Registrován: 13 říj 2018 17:19

Re: penshop.cz

Příspěvekod lupusminor » 29 dub 2021 06:46

Obávám se, že jde o začarovaný kruh. Český trh s plnicími pery je malý, režii prodejce tak musí zaplatit menší počet zákazníků, proto ta vyšší cena. Poučený zákazník vidí, že v zahraničí je levněji začne nakupovat tam, čímž zmenší malý český rybník. Beru to tak, že vyšší cenu platíme za možnost osobní konzultace v kamenné prodejně, za to že můžeme vybraná pera zkusit i v ruce a ušetřit tak na perech, která jsme levně koupili naslepo, nebo jen na základě nějakého doporučení.

P.S. Nejsem mluvčí penshopu, ani nic jiného
Waterman Hémisphere Essential Stainless Steel, Sheaffer VFM Orange, Cross Century Aquatic Yellow, Lamy CP1 Black, TWSBI Eco-T Yellow-green, Gravitas Entry teal green
lupusminor
 
Příspěvky: 59
Registrován: 05 srp 2020 13:29

Re: penshop.cz

Příspěvekod Waterman » 12 lis 2021 10:24

Dobrý den,
žije tento obchod? Udělal jsem zde svou první objednávku v něm a docela na mne dýchly staré časy...nemožnost zaplatit online, nepřišel mi email o potvrzení objednávky, čekám na fakturu druhý den (asi ji někdo vypisuje pérem :) :-) :-)).
Funguje tento shop?

Díky
Waterman
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 lis 2020 22:49

Další

Zpět na Prodejci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků