- thewritingdesk.co.uk - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

thewritingdesk.co.uk

Máte vybrané pero, ale rozhodujete se, kde ho koupit? Nebo chcete naopak ostatním doporučit ověřeného a spolehlivého prodejce?

thewritingdesk.co.uk

Příspěvekod snooke » 11 dub 2014 14:33

Zdravím,
chel by som všetkých uživateľov upozorniť na stránky http://www.thewritingdesk.co.uk,
možno že ja mam na to smolu ale doteraz mi od nich ešte nedorazilo pero twsbi 580 F-nib.
Objednával som z vyššie uvedeneho obchodu koli nedostupnosti pera na http://www.purepens.co.uk.
Objednané 18.3, zaplatené prostredníctvom paypalu 19.3 (status platby je completed ), 19.3 e-mail od thewritingdesk.co.uk že objednávka bola odoslaná, doteraz však nič neprišlo.
3.4 som písal či nemajú nejaké ďalšie info o objednávke. 4.4 prišla odpoveď v zmysle že keďže som si nezaplatil sledovanie objednávky, nemá v tomto okamihu žiadne dalšie informácie. Ubezpečila ma však že je pravdepodobné že objednávka sa len oneskorila.

Zažili ste už niekto aby objednávka takto meškala ? Pripadne viete poradiť čo v takejto situacií robiť ?

Za vaše rady vopred ďakujem
snooke
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 říj 2013 14:23

Re: thewritingdesk.co.uk

Příspěvekod trige » 13 dub 2014 09:29

Můžu se jen zeptat, proč jste neobjednal přímo na http://www.twsbi.com?
r
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: thewritingdesk.co.uk

Příspěvekod snooke » 13 dub 2014 11:06

veľa sa tu písalo o purepens.co.uk, takže som hľadal niečo podobné. Vobec ma nenapadlo objednať priamo od nich.
Je to navyše EU, takže som čakal že to príde skôr.
snooke
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 říj 2013 14:23

Re: thewritingdesk.co.uk

Příspěvekod trige » 13 dub 2014 12:04

Jasně chápu. Osobně bych ještě počkal a potom řešil přímo s prodejcem. Bohužel mně osobně se jednou stalo, že jsem prošvihl termín vyzvednutí a pošta zásilku poslala zpět, musel jsem zaplatit poštovné znova. Ale tohle se mi stalo s čínským dodavatel :-)
Nepanikařit :-) Pero jste si vybral krásné...
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: thewritingdesk.co.uk

Příspěvekod snooke » 21 kvě 2014 12:10

Tak nakoniec sa im pero vratilo ako 'unknown' i ked neviem co to znamena.
Asi 3 dni som si s nimi vypisoval a dal im inu adresu, tentoraz na slovensko.
Riesili sme, ze ako mozem mat jednu adresu v Brne a druhu na slovensku :), co nejako nemohli pobrat.
Nakoniec to poslali a asi po tyždni pero dorazilo na slovensko v poriadku, z coho mam velku radost.
Poštove vyšlo na nejakých 4 libry no bez moznosti sledovania zasielky.
snooke
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 říj 2013 14:23

Re: thewritingdesk.co.uk

Příspěvekod berkas1 » 30 zář 2019 09:21

Zkusenost z letosniho roku (pokud nekdo chce objednat a je nervozni ze zkusenosti vyse popsane, stejne jako ja) - tri objednavky, vsechny odeslany do 24 hodin, doruceni pomerne rychle, balicek vzdy dobre zabaleny. Na supportu odpovidaji velmi rychle, coz potesilo.
berkas1
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 črc 2015 15:41


Zpět na Prodejci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník