- Massdrop - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Massdrop

Máte vybrané pero, ale rozhodujete se, kde ho koupit? Nebo chcete naopak ostatním doporučit ověřeného a spolehlivého prodejce?

Massdrop

Příspěvekod Bourbon » 04 srp 2015 16:51

Já jsem si párkrát koupil plnítko od firmy massdrop.com . Několikrát Pilot Metropolitan (neevropskou verzi, s pidikonvertorem nic moc, ale píše velice slušně, jen jedno z nich občas přestane psát, takže musím odšroubovat kryt bombičky, bombičku trochu zmáčknout a pak Pilot píše dál, proč se to děje netuším), Lamy 2000 černé (105$), Diplomat Esteem (ten vyšel dráž než od jednoho českého prodejce, DPH asi 550 Kč), Pilot Custom (plastový), zlatý hrot (musel jsem zaplatit DPH, už nevím, kolik). Ceny příznivé, vždy došlo, levnější zboží bez českého DPH a evropského cla.
Naproti tomu jsem se spálil u jednoho prodejce na ebay, pera Hero 616 (tři v jednom balíčku), ta pera (bídné kopie Parkera 51) vůbec nelze naplnit, stížnost na ebay pro srandu králíkům. Ten obchod se jmenuje lucky-cat2013 , asi . Varuju před ním, stejně se asi mezitím přejmenoval...
Toto je můj první příspěvek po dnešní registraci, snad to vyjde.
Bourbon
 
Příspěvky: 5
Registrován: 04 srp 2015 15:46

Re: Massdrop

Příspěvekod tritrek » 15 dub 2016 07:17

Ja som si od nich obejdnal 3x, ceny majú zaujímavé skôr pre CONUS ľudí alebo na väčších položkách ($500+), väčšinou "zisk" na menších položkách je zanedbateľný, ide skôr o získanie veci s väčším výberom, či špeciálnych edícií.
Mne chytili colníci 1 z troch balíkov, chvala bohu ten najmenší, takže to až tak nebolelo... akurát som vyšiel na našu cenu, ale sa mi vrátilo na ostatných :D
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko


Zpět na Prodejci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků