- Problém se zobrazením příspěvků - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Problém se zobrazením příspěvků

Diskuze o tomto fóru. Co se vám líbí, co vás trápí, náměty na vylepšení.

Re: Problém se zobrazením příspěvků

Příspěvekod trige » 19 pro 2016 12:55

Stojí to za prd, správce už nemá zájem. Nechodím tady např. proto, že se mi nezobrazují nové příspěvky v mejlu, dokud nezadám přečteno přímo na webu penfóra. Ale já tady nechci pořád chodit, stačí mi přečíst si anotaci v mejlu.
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: Problém se zobrazením příspěvků

Příspěvekod Toams » 19 pro 2016 13:21

Tak tu musis napisat p. Byrtusovi z Luxusnych pier, ci nezvazi presun admin prav na niekoho, kto o to ma fakt zaujem ... ja zvladnem max moderovanie a aj to len Peli, MB alebo Visconti sekcie :D
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Problém se zobrazením příspěvků

Příspěvekod vojtahlad » 19 pro 2016 13:43

trige píše:Ale já tady nechci pořád chodit, stačí mi přečíst si anotaci v mejlu.


Čas od času sem zajít, mrknout na aktuální témata http://www.penforum.cz/search.php?search_id=active_topics a odkliknout na titulní stránce jako "vše přečteno" mi nepřipadá jako až taková pakárna.

Že to tu správce dost nechává svému osudu je jináu věc a radost z ní nemám. Ale lepší než nic...
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: Problém se zobrazením příspěvků

Příspěvekod admin » 04 úno 2017 21:42

Zdravím všechny členy Penfora,

omlouvám se, poslední dobou mi na Penforum nezbývá čas. Za poslední půlrok jsem penforum.cz akorát přesunul
z klasického webhostingu na náš server, takže podle testů se celé forum zrychlilo (načítání, odezva).

Před Vánocemi toho bylo hodně a teď řešíme redesign shopu a EET. Snad až tak koncem března bych se mohl
dostat k nějakým změnám. Každopádně pokud by někdo měl zájem a čas, rád mu dám práva admina,
aby forum "zveleboval".

Ještě jednou se omlouvám, forum jsem přebíral v době, kdy jsem na to měl ještě čas.

Michal Byrtus
Luxusní pera - e-shop s nejen značkovými psacími potřebami
http://www.luxusni-pera.cz
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 18
Registrován: 05 led 2011 11:41

Předchozí

Zpět na O fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků