- Pilot Kaküno z Aliexpressu - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Pilot Kaküno z Aliexpressu

Diskuze o plnicích perech značek Pilot a Namiki.

Pilot Kaküno z Aliexpressu

Příspěvekod Helena » 05 dub 2023 11:12

Zdravim - projela jsem ted jednu aukci per Pilot Kaküno koupenych opravdu v Japonsku a rozzurilo me to a rozhodla jsem se ho okamzite koupit jinde.:) A k memu prekvapeni bylo i na Aliexpressu - mam ho uz doma. Krabicka ma cinske napisy, ne japonske, a chybel v ni navod. Muze byt kvalitativne horsi, nez to z Japonska? Popsane na plastu je jako Pilot, i konvertor vypada jako original (ten nahodou mam doma druhy opravdu japonsky). Vyrabi to stejne i pro Japonsko v Cine? Pise celkem dobre, ale hrot na papiru drhne vic, nez jsem zvykla.
Helena
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 dub 2023 10:15

Re: Pilot Kaküno z Aliexpressu

Příspěvekod lupusminor » 08 dub 2023 16:03

Dovedu si představit, že v Číně vyrábějí pera ro Pilot a něco si prodají stranou. Nebo je to verze pro Čínský trh. Jaký je tam hrot? Tenčí hroty mohou být náchylnější ke škrabání. Kakuno sis vybrala pro ten smajlík na hrotu?
Waterman Hémisphere Essential Stainless Steel, Sheaffer VFM Orange, Cross Century Aquatic Yellow, Lamy CP1 Black, TWSBI Eco-T Yellow-green, Gravitas Entry teal green
lupusminor
 
Příspěvky: 59
Registrován: 05 srp 2020 13:29


Zpět na Pilot

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků