- Obmedzenie šírky obrázkov - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Obmedzenie šírky obrázkov

Diskuze o tomto fóru. Co se vám líbí, co vás trápí, náměty na vylepšení.

Obmedzenie šírky obrázkov

Příspěvekod Toams » 08 pro 2016 14:09

Len taký nápad, išiel by rozšíriť limit šírky vkladaných obrázkov na 1200px? Alebo aspoň 1080px (nech sa dajú priamo vkladať obrazky z instagramu ... ak sa to dá inak, prosím o info, nie som ajťák, len chudobný potulný kreslič čiar :D)
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Obmedzenie šírky obrázkov

Příspěvekod tritrek » 08 pro 2016 15:34

Toams píše:Len taký nápad, išiel by rozšíriť limit šírky vkladaných obrázkov na 1200px? Alebo aspoň 1080px (nech sa dajú priamo vkladať obrazky z instagramu ... ak sa to dá inak, prosím o info, nie som ajťák, len chudobný potulný kreslič čiar :D)

Je to len nastavenie. Ja na svojich fórach (kde som adminom) väčšinou nainštalujem plugin, tzv. LightBox čo ti zmenší všetky obrázky, ktoré sú väčšie, ako nastavenie a tým pádom nemusíš nikoho buzerovať, ani edukovať národ, ako zmenšovať obrázky a každý je štastný :)
Inak bez toho to nie je moc dobrý nápad, môže rozhádzať rozloženie strany.
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko

Re: Obmedzenie šírky obrázkov

Příspěvekod Toams » 08 pro 2016 15:43

Lightbox by bol super, mam ho aj na svojej wordpressovej stranke tusim ...
Zmensovat a postovat fotky viem, zase az tak zaostaly nie som (uz som ich sem par vlozil), islo len o to preskocit medzikrok (napr. postimage.org) a linkovat sem rovno foto z FB alebo instagramu.

Ale tak som to aspon skusil, nooo
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Obmedzenie šírky obrázkov

Příspěvekod tritrek » 10 pro 2016 14:37

Toams píše:Lightbox by bol super, mam ho aj na svojej wordpressovej stranke tusim ...
Zmensovat a postovat fotky viem, zase az tak zaostaly nie som (uz som ich sem par vlozil), islo len o to preskocit medzikrok (napr. postimage.org) a linkovat sem rovno foto z FB alebo instagramu.

Ale tak som to aspon skusil, nooo

Ja stále hľadám site, ktorá má aj Android appku na podobné účely... momentálne to bolí... upload niekam z telefónu, potom download do compu, úprava, a tak ďalej... Jediné som našiel Photobucket, ale neni to ono...
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko


Zpět na O fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků