- Pennonia - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Pennonia

Čím napájíte svá pera? Používáte originální inkoust stejné značky jako pero, nebo nějaký jiný? Jakým odstínům dáváte přednost?

Pennonia

Příspěvekod Sasori » 01 dub 2022 11:34

Má někdo zkušenost s těmito inkousty?
https://www.pennonia.eu/
Kayu Puro, Michal Čiliak Burly chrome, Barclay 1304, Lamy Logo Black, Regal Cronos, Noodler's ink Charlie, Moonman T1, C1, Picasso Pimio, Kaco Edge, Nahvalur Nautilus, Waterman Hemisphere Stainless Steel CT
Sasori
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 úno 2022 23:18
Bydliště: Hranice

Re: Pennonia

Příspěvekod vojtahlad » 02 dub 2022 09:48

Pár jich mám a jsem spokojen. Chovají se dobře, barvy se mi líbí (ale to je samozřejmě individuální), cena je přívětivá. Plánuji ještě nějaké přikoupit.

Výjimkou je Draculea. To je limitovaná edice, červený inkoust s černým pigmentem, který má hodně nekonzistentní vzhled. Musí se protřepávat a barva pdle množství pigmentu kolísá mezi střední a tmavou červenou. Ten mi nesedí, ostatní mám rád.
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: Pennonia

Příspěvekod Sasori » 02 dub 2022 10:15

Právě ten Draculea mne zaujal, na červeno černý inkoust jsem ještě nenarazil. :cry: Jestli je takový jak píšeš, tak ho asi oželím. I tak už mám sbírku inkoustů dost velkou, že s nimi nejspíš nějaký ten rok, či desetiletí vydržím. :lol:

Každopádně děkuji za informace. :)
Kayu Puro, Michal Čiliak Burly chrome, Barclay 1304, Lamy Logo Black, Regal Cronos, Noodler's ink Charlie, Moonman T1, C1, Picasso Pimio, Kaco Edge, Nahvalur Nautilus, Waterman Hemisphere Stainless Steel CT
Sasori
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 úno 2022 23:18
Bydliště: Hranice

Re: Pennonia

Příspěvekod Sasori » 07 črc 2023 15:34

Zkoušel někdo inkoust Strigoi? :roll:
Kayu Puro, Michal Čiliak Burly chrome, Barclay 1304, Lamy Logo Black, Regal Cronos, Noodler's ink Charlie, Moonman T1, C1, Picasso Pimio, Kaco Edge, Nahvalur Nautilus, Waterman Hemisphere Stainless Steel CT
Sasori
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 úno 2022 23:18
Bydliště: Hranice


Zpět na Inkousty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků