- Káva - čaj - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Káva - čaj

Diskuze na všechna ostatní témata, která se nevejdou do výše vyjmenovaných kategorií.

Re: Káva - čaj

Příspěvekod LubosHa » 04 říj 2013 13:45

Když jsem hodně unaven, tak káva, ale většinou čaj, spíš černý. Problém je, že často píši večer a čaj v sobě má hodně kofeinu, takže pak nemůžu spát :D Teď třeba mám nově Dračí Studnu (http://www.oxalis.cz/lung-chingdraci-studna-40-g/d-71721/), která je fakt strašně dobrá, jinak třeba Zlatou Opici (Jin Hou Cha) zbožňuji, ale ta má kofeinu vážně už hodně hodně :D
LubosHa
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 říj 2013 13:41

Re: Káva - čaj

Příspěvekod Josse » 15 lis 2013 20:44

No ... když mám v ruce pero tak není čas něco popíjet :lol: ne konec legrácek ale když se tak zamyslím tak to tak je ... jsem asi atypický chlap ale dělám naráz jen dvě věci 1)myslím a za 2)piji/čtu/píši/...
kdybych to seřadil tak nejvíce za den vypiji čisté vody, několik litrů, pak bude káva 3-4 espresa za den a pak čaj tak 2x4 nálevy za víkend...
Cenově nejlíp vychází ta voda :D Kávu mám 800,- Kg čaje tak 250-350 za 100g povětšinou zelenou čínu. Jo ještě piji Koňak ... a tím myslím ten Francouzský ne vaječňak :lol:
Pro kávu chodím do kavárny (tam denně vypiji tak dvě) nebo přímo do pražírny... čaje kupuji zásadně v čajovně kdy první vyzkouším co kupuji. Někoho se možná dotknu ale z Oxalisu v Tescu mi běhá mráz po zádech a z některých eshopu mám kopřivku.
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod

Re: Káva - čaj

Příspěvekod Exteron » 22 pro 2013 19:09

Dle objemu by to mu mě taky asi vyhrála voda, potom čaj a káva na třetím místě :D Ale k tématu: Káva na chuť: zrnková, doma umletá :) Při studijních večerech rozpustná káva s mlékem a cukrem :D Čaj na chuť: nějaká Indie/Cejlon, často taky sypaný Pu-erh. Ze sáčkových asi žlutý Lipton :)
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Káva - čaj

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 22 pro 2013 20:26

Já si dlouho užíval kávu a černý čaj, proložený vodou...

Návštěva doktorky: Vysoký tlak, vysoký cukr... zbyla mi voda a zelený čaj :)
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Káva - čaj

Příspěvekod Josse » 23 pro 2013 14:32

No to já bych se s doktorkou teď potkat nechtěl udělal jsem si výlet po pražských kavárnách a za dva dny lupl deset káv :D
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod

Re: Káva - čaj

Příspěvekod Sufin » 23 pro 2013 18:44

Asi před dvěma lety jsem ochutnával novou kávu a zachutnala mi tak, že jsem za večer vypil 8 porcí...no...skoro jsem nespal a pak jsem si den užíval projevy lehké kofeinové otravy :D Od té doby nepřekročím za den 4 kousky.
Sufin
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 pro 2013 15:21
Bydliště: Svémyslice

Re: Káva - čaj

Příspěvekod A.Vomacka » 10 dub 2014 12:19

ráno kolem 5:30-6 zelený japonský čaj. Většinou gyokuro.
A.Vomacka
 
Příspěvky: 26
Registrován: 12 bře 2014 12:23
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků