- k tématu spící forum - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

k tématu spící forum

Diskuze na všechna ostatní témata, která se nevejdou do výše vyjmenovaných kategorií.

k tématu spící forum

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 01 říj 2014 20:31

Nerad bych se pouštěl do diskuze v téma Aurora http://www.penforum.cz/viewtopic.php?f=28&t=280 proto přesouvám diskuzi dále sem.


trige píše: Ale komunita je asi dosti malá, takže by to musel dělat fanda ve volném čase.


Komunita je adekvátní době... My rukou píšící jsme terčem různé pozornosti a my navíc odlišní inkoustem jsme černý střed v terči...

Pokud komukoliv řeknu kolik jsem investoval do nejlevnějšího pera (Pilot 78G) tak jsem terčem údivu proč nepíši propiskou za 5,- za 10,- za 30,-.... Pokud najdu někoho, kdo se nadchne pro 78G a ukážu mu Parker Sonnet tak většinou i ti otrlejší začnou uvažovat o "normálnosti" mé záliby...

Určitě by se nás pár možná sešlo ve větším počtu, ale to by musela být nějaká propagace tohoto Fóra a to je zase buď o penězích a nebo píli nadšenců, kteří pro myšlenku najdou a obětují volný čas.
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: k tématu spící forum

Příspěvekod vojtahlad » 02 říj 2014 22:15

Proč nepíši levnou propiskou umím vysvětlit docela dobře. Prošel jsem si tou fází a po nějaké době si uvědomil, že několikrát denně hledám píšící propisku a jsem z toho celkově frustrován. Takže jsem se vrátil k plnicímu peru, kterého si hledím.

Ohledně spícího fóra by myslím pomohlo, kdyby se ti, co sem chodí, častěji donutili něco napsat. Je nás málo, tak se musíme snažit. Když sem někdo párkrát ze zájmu zavítá a zjistí, že během týdne nepřibylo vůbec nic, snadno ho to odradí a už se nevrátí, protože to považuje za zbytečné.

Mně třeba překvapilo, že tenhle můj příspěvek
http://www.penforum.cz/viewtopic.php?f=17&t=372
zůstal bez jakékoli odezvy. Protože mi připadá, že to odkazované pero rozhodně budí emoce a čekal bych nějaké reakce. A ono nic...
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: k tématu spící forum

Příspěvekod slavaondra » 02 říj 2014 22:41

Spící forum... :)

Já sem na toto forum zavítám vždy, když si zapnu internet, však nemám zde co napsat. Pero si nekupuji každý den a i když zrovna jedno hledám, je to běh na dlouhou trat.


K tomu odkazu co jste poslal, samozřejmě jsem na něj hned koukal, ale vzbudilo ve mě maximálně pocit tak barevný, že jsem to raději nekomentoval... :D
Taky si vždy říkám, že radši nebudu spamovat forum, které má nějakou uroven ;)

Ondra
slavaondra
 
Příspěvky: 64
Registrován: 18 bře 2014 19:13

Re: k tématu spící forum

Příspěvekod Josse » 18 říj 2014 13:28

Všechny zdravím,
ono je to na dlouhou debatu, forum a přispěvatelu je malo. Na druhou stranu znám fóra která jsou tak obludná že když je nesledujete denně tak už nedohledáte na co kdo reagoval protože ve vlákně za den přibude 50 odpovědi a za par dnu je to nepročitatelné.
Sám jsem se tomuto fóru věnoval v začátcích kdy vzniklo, měl jsem na škole dost času, zakládal jsem témata, vyhledával a zakládal základní informace o značkách a tak než se to tady rozjelo tak jsem s povděkem koukal ve statistice že 60% příspěvků celého fóra bylo ode mne.

Bohům žel dnes jsem pracovně natolik vytížen že jsem rád že mám čas občas pro radost něco napsat perem na papír natož tady na zeď.

Ale abych si tady jen nevyléval strasti. Proč nutit lidi něco napsat když nemají co říct. Ať už prosbou nebo pravidlem že bazar bude dostupný jen po určitém množství příspěvku. Potom by se objevilo spoustu příspěvků které nic nezdělí ale jsou jen aby byly.

Propagace fora... Jak to říct, kdo toto fórum hledá ten ho najde je to první odkaz ve vyhledávačích tak na co utrácet za propagaci a lákat mrtvé duše. před třemi lety nás tady bylo 20 z čehož 10 mělo nějaké příspěvky a dva tady byli častěji než jednou za týden... Dnes je tady 300 lidi a oproti historii to tady žije to mi věřte byly doby kdy jsem si říkal jestli to kromě vyhledávacích botu od googl někdo čte.

Všechno jde pomalu ale jde, za dalších pár let tady budou tisíce lidí.
Buďme rádi že se tady toho prostoru ujmul sponzor www.luxusni-pera.cz a drží to před zrušení.

Takže před založením vlákna o tom jak to tady nejde raději založte 10 na nějaké zajímavé téma ;)

Tak samo každý koho budou svrbět prsty nad klávesnici že bude pokračovat v tomto vláknu tak ať se první podívá jestli nemá čím přispět do vlákna které se týká plnících per.

Josse

PS: já jsem neměl na co odpovědět tak jsem sepsal tohle :lol:
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod


Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník