- Výstava - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Výstava

Diskuze na všechna ostatní témata, která se nevejdou do výše vyjmenovaných kategorií.

Výstava

Příspěvekod tomkeb » 27 lis 2014 13:14

Na Facebooku PenShopu probíhá soutěž o vstup na pardubickou výstavu o psaní. Zatím se zdá, že mají opravdu málo zájemců… takže kdybyste se někdo na takovou výstavu chtěl vydat, stačí jim poslat fotku a je dost pravděpodobné, že vyhrajete.
Obrázek
tomkeb
 
Příspěvky: 166
Registrován: 27 pro 2012 19:45

Re: Výstava

Příspěvekod vojtahlad » 27 lis 2014 13:36

Díky za tip. Výhra sice není nijak oslňující - vstupenka stojí 40 Kč -, ale když se dívám na soutěžní příspěvky s propiskami za pětikorunu, měli bychom to obeslat slušnými psacími nástroji už jen z principu.

Osobně doufám, že se dokopu k tomu, abych na výstavu zajel, klidně i za vlastní.
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: Výstava

Příspěvekod slavaondra » 27 lis 2014 18:00

No, problém bude vybrat jedno pero ze sbírky ... :D
Ale díky za tip ;)
slavaondra
 
Příspěvky: 64
Registrován: 18 bře 2014 19:13

Re: Výstava

Příspěvekod Gek » 27 lis 2014 19:42

Výstavu doporučuji. Mě se tedy moc líbila. Zaklapal jsem si na starém psacím strojí a koukl na dopis Bedřicha Smetany. Také udělal hrubku a neměl zmizík :D Ve vedlejší místnosti jsou opravdu krásná pera. Jsem rád, že jsem je viděl na vlastní oko. Mě se líbilo pero na psaní notových linek.
Jen si dovoluji upozornit, že pokud nevyhrajete vstupenku v soutěži, nezapomeňte si ji koupit hned v bráně zámku. Nebudete se muset vracet ze sálu jako já :D :D
Věci mají jen cenu radosti, kterou mohou způsobit. Richard Aldington
Gek
 
Příspěvky: 94
Registrován: 12 lis 2014 21:28
Bydliště: Moravany

Re: Výstava

Příspěvekod vojtahlad » 07 úno 2015 22:38

Pokud jste ještě nebyli, máte poslední dva týdny - výstava končí 22. února. My jsme se dokopali až dnes a rozhodně jsme nelitovali. Výstava je solidní a některé lahůdky potěšily - například fáze výroby zlatého hrotu (až do závěrečného leštění vypadá jako obyčejný plíšek) nebo srovnání největších a nejmenších funkčních per Mont Blanc a Waterman.

Překvapující byla velmi malá návštěvnost pardubického muzea. Prošli jsme většinu sbírek a výstav a byli jsme tam prakticky sami. Výhodou bylo, že se nám personál velmi nadstandardně věnoval :)
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48


Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník