- ???? - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

????

Diskuze na všechna ostatní témata, která se nevejdou do výše vyjmenovaných kategorií.

Re: ????

Příspěvekod Exteron » 01 led 2015 22:20

Milerád se přidám do "promazávací" skupiny, spamy mě nevýslovně otravují.
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: ????

Příspěvekod Dr.Watson » 02 led 2015 17:17

No, hlavně pak moc neblokujte IP adresy nebo se sem nikdo nedostaneme...
Omezil bych práva modů jen na to mazání spamů, myslím, že i to opatření admina bude na nějakou dobu dobré.

Dal bych do registračního formuláře složitou otázku.
Třeba jaké "y/i" se píše ve slově pero.
Nebo "Kdo je na Zemi a přilehlém vesmíru nejchytřejší?"...
Já...
Na průmce byla oblíbená otázka při lámání známek našeho dějepisáře "Hlavní město Horní Volty", Ouagadougou.
Blbé je, že Horní Volta už neexistuje a známky směrem dolů se tenkrát lámaly jen prvákům.
Pokud někdo z vás dělal průmku v Pejru, ví o tom své :D
Státy v Africe jsme také znali všichni - další oblíbená otázka včetně slepé mapy a doplňování.

Trošku jsem to zlehčil ale první dva řádky jsou fakt, když jsem dělával moderátora, býval to občas problém, protože když se admin naštval, sdílená IP sem i tam...
Vím, moderátor by tento post mohl označit jako OT ale vzhledem k nadpisu?
Zase to tak nehroťte, kdo chcete, napište adminovi nebo se bude hlásit celý zbytek fora a ti co se nepřihlásí veřejně si pak budou říkat něco jako "Kdybych já si tenkrát vzala Pištu Hufnágla...". A ti co se přihlásí přez SZ a ne veřejně si budou připadat před "veřejnými" blbě...
Ne, já se nehlásím protože jsem v letech, pamatuji si jen některá písmenka a nemám rát rap a techno. A jako dávný fanda Acceptů a Železné panny a podobně na podobnou funkci nemám kvalifikaci... Leda "Mod-vyhazovač"...
Nebo maskot.
Dr.Watson
 
Příspěvky: 48
Registrován: 24 led 2014 11:22

Re: ????

Příspěvekod waldir » 02 led 2015 22:42

Dr.Watson píše:Dal bych do registračního formuláře složitou otázku.
Třeba jaké "y/i" se píše ve slově pero.
Nebo "Kdo je na Zemi a přilehlém vesmíru nejchytřejší?"...
Já...

Zase abychom se sem dostali (na captchu byvam nahodne tazan i jako jiz davno registrovany). Ja naposled kdyz se mi boti obuli do blogu pridal par stale jeste "jednodussich" otazek z oblasti matematiky (hledani korenu polynomu vyssich stupnu, delitelnost, pocty ruznerozmernych hran vicerozmernych teles, doplnovani posloupnosti atp). Od te doby mam klid od spamu i od komentaru (no co, kdyby nekdo opravdu chtel komentovat, tak to snad neni takovy problem vyresit).

Na druhou stranu nemohu rici, ze bych byl nejak vyrazne proti.
waldir
 
Příspěvky: 37
Registrován: 20 říj 2014 20:23

Re: ????

Příspěvekod admin » 06 led 2015 22:41

Díky všem. Zatím jsem přiřadil práva moderátora dvěma uživatelům. Pokud by nestíhali, přiřadím dalším.
Luxusní pera - e-shop s nejen značkovými psacími potřebami
http://www.luxusni-pera.cz
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 18
Registrován: 05 led 2011 11:41

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků