- ???? - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

????

Diskuze na všechna ostatní témata, která se nevejdou do výše vyjmenovaných kategorií.

????

Příspěvekod slavaondra » 23 pro 2014 23:36

Neštve vás jak to tady nějakej blbec furt spamuje těmi blbostmi??? Nedá se proti tomu nějak bránit? Docela mi to tady celé díky tomu mizerovi zkyslo :/
slavaondra
 
Příspěvky: 64
Registrován: 18 bře 2014 19:13

Re: ????

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 24 pro 2014 00:13

Dalo by se, kdyby někdo kdo sem chodí mohl mazat příspěvky

vyloženě odbourat to nejde :(
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: ????

Příspěvekod vojtahlad » 24 pro 2014 09:17

Nejvtipnější na tom je, že jsem tu nedávno dostal ban. Bylo to po tomhle mém příspěvku:

http://www.penforum.cz/viewtopic.php?f=28&t=489&p=3039#p3039

Důvody tam nebyly, odhaduji, že nějaký robot ho vyhodnotil jako spam, protože obsahuje málo textu a dva odkazy. Bylo to zrovna v době, kdy se tu poklidně objevily desítky skutečných spamů. Docela mě to rozvzteklilo.

Psalo mi to, že ban je trvalý a byl na IP adresy, ze kterých jsem se hlásil. Je docela drsný, protože člověk nejen nemůže přispívat, ale ani číst - místo obsahu fóra se prostě zobrazí hláška o banu. Její součástí byla adresa, na niž mám napsat správci, pokud se mi to nelíbí. Napsal jsem, žádná odpověď nepřišla, ale po pár hodinách ban zmizel. Takže možná tu nějaký správce přece jen je, i když to tají ;)

P. S. Pokud bych se na delší dobu odmlčel, dostal jsem ban za odkaz na příspěvek, který systém považuje za spam :twisted:
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: ????

Příspěvekod Dr.Watson » 24 pro 2014 10:11

Tomuto se asi nevyhne nikdo.
Možná by stálo za to aby admin někomu dal práva na mazání reklamních postů, nakonec, tady to forum moc hlídat nepotřebuje, agresívní nebo urážlivé střety tu nejsou, a pokud by byly, není problém dát dohromady První Česko-Slovenský Souboj Pery Na Blízko. Kaňka v oku nebo eFkový hrot zabodlý v zadnici udělá své...

Ale vážně, forum funguje, pár lidí je tu aktivních včetně ochoty k nakupování, neměl by být problém dát někomu práva aby to promazal. Stará témata jsou u per pořád aktuální a blbě se v tom orientuje když je tam hafo těch botů. Zatím to jde ale až se nakupí, bude to problém n ejen pro čtení ale hlavně na tu obsluhu.

Nakonec, toto je jediná studna informací respektive forum v CZ.

Kdo vlastně založil toto forum nebo na koho se obrátit? Hledal jsem teď ve FAQ a nenašel nic.
Ale třeba si všimne a hodí post s návrhy k vyjádření.
Dr.Watson
 
Příspěvky: 48
Registrován: 24 led 2014 11:22

Re: ????

Příspěvekod slavaondra » 24 pro 2014 23:01

Žel ano. Docela by vskutku nebylo na škodu dopátrat se pana X. Přijde mi to někdy, jako bychom hledali pozůstatky prastaré civilizace... :D

Jinak, nepatřil tento web pod internetovou prodejnu luxusnipera.cz? :D
slavaondra
 
Příspěvky: 64
Registrován: 18 bře 2014 19:13

Re: ????

Příspěvekod vojtahlad » 25 pro 2014 10:03

Neříkal bych tomu, že tenhle web patří pod luxusni-pera.cz, ale založil ho a zřejmě dosud provozuje vlastník tohoto obchodu. Viz

http://www.penforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=80

Přinejmenším dosud platí, že držitelem obou domén je tentýž člověk.
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: ????

Příspěvekod Gek » 25 pro 2014 23:33

Psal jsem vlastníkovi fóra, jednak proto, že jsem byl zabanován a druhak, že to tu asi spamový robot zasírá. Slíbil, že po svátcích vše promaže, že v těchto dnech není čas. Tak se těším na fórum bez kravin.
Věci mají jen cenu radosti, kterou mohou způsobit. Richard Aldington
Gek
 
Příspěvky: 94
Registrován: 12 lis 2014 21:28
Bydliště: Moravany

Re: ????

Příspěvekod admin » 01 led 2015 14:38

Zdravím,

forum jsem pročistil, uvidíme, jak dlouho to vydrží. Změním i otázky při registraci, spamovací robot je prolomil
a tak se denně registruje cca 10 nových členů, kteří spamují.

Co se týče banu uživatele Vojtahlad. Byla to má první reakce na spamovací roboty. Banoval jsem jejich IP.
Jenže tato funkce u tohoto fora zřejmě nefunguje, protože dostali BAN všichni - i já. Po pár hodinách mě jeden člen fora o BANU
informoval, tak jsem BANy na IP adresy oddělal. Tímto se omlouvám, pokud jsem nechtěně někoho naštval. :-)

Bohužel se to stalo v předvánoční době, kdy mi na forum opravdu nezbýval čas. Pokud tedy někdo má zájem
forum promazávat, dejte vědět, přidím mu práva.

Michal Byrtus
Luxusní pera - e-shop s nejen značkovými psacími potřebami
http://www.luxusni-pera.cz
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 18
Registrován: 05 led 2011 11:41

Re: ????

Příspěvekod vojtahlad » 01 led 2015 18:45

Díky za promazání spamů a za vysvětlení. Ten hromadný ban všem včetně administrátora dost pobavil :D

Pokud je to možné, rád přiložím ruku k mazání spamů. Poslední dobou sem chodím docela často a spamy mě prudí, takže mám zájem podílet se na jejich potírání. Kdyby nás bylo pár, snad to tu udržíme spamuprosté.
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: ????

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 01 led 2015 19:39

Také mohu přidat ruku k dílu bude li potřeba.


za promazání také děkuji
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků