- Midori Traveler's Notebook - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Midori Traveler's Notebook

Pochlubte se ostatním se svým novým perem, se zkušenostmi s jeho používáním.

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod bohuslavj » 23 kvě 2014 16:59

k doufám, že se dočkám ještě nějakých vašich Midori. Protože se mi to hrozně líbí, jak se vám to povedlo. Já neumím ani rovně ustřihnout papír, takže klobouk dolů. Mimochodem, odkud že jste to kupoval kůži? Rád bych si udělal takový...kožený penál na pera. No penál...jestli víte, jak se do kůže ukládaly chirurgické nástroje. Byl to kus kůže smotaný do ruličky v tom byly poutka na uchycení různých skalpelů apod.

[/quote]

Kůže je z http://www.fantasyobchod.cz , ale určitě se dá sehnat i levněji. Ohledně toho pouzdra na nástroje - vím o čem je řeč, pradědeček byl vojenský chirurg a jeho výbava byla vždycky perfektní. Vždycky mi to kožené pouzdro nahánělo stochu strach. Pár podobných jsem viděl i na aukru.
Pilot 78G <B>
Parker Vector <F>
Parker IM Black <M>
bohuslavj
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 kvě 2014 08:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 23 kvě 2014 17:21

Děkuji! Pera a jiné psací potřeby jsou taky nástroje, které si zaslouží být nějak hezky uloženy, tak si buď zkusím takové zamotávací pouzdro vyrobit, nebo se podívám. Na aukru jsem nic takového neviděl...upřímně ani nevím, pod čím hledat
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod Dr.Watson » 23 kvě 2014 18:02

Já jsem, podobné jako je na fotografii, koupil v jednom Čínashopu. Teprve když mi přišlo tak jsem zjistil že je s motivem Stmívání ale to okolí nezaregistruje pokud jej nezkoumá podrobně.
Zkusil bych projet ebay, tam jsem je viděl také anebo Alibabu, bral jsem odtud pouzdro na cca 24 per.
Ale není to značkové tak netuším zda by Vám vyhovovalo.
Já jsem s oběma futrály spokojený.
Dr.Watson
 
Příspěvky: 48
Registrován: 24 led 2014 11:22

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 23 kvě 2014 18:13

Dr.Watson píše:Já jsem, podobné jako je na fotografii, koupil v jednom Čínashopu. Teprve když mi přišlo tak jsem zjistil že je s motivem Stmívání ale to okolí nezaregistruje pokud jej nezkoumá podrobně.
Zkusil bych projet ebay, tam jsem je viděl také anebo Alibabu, bral jsem odtud pouzdro na cca 24 per.
Ale není to značkové tak netuším zda by Vám vyhovovalo.
Já jsem s oběma futrály spokojený.


Děkuji za tipy. Mě právě o značku vůbec nejde. Nejsem zrovna fanda toho, že musím mít na pero obal za několik tisíc. Ale kolega mě jeho Midori inspiroval k tomu, že bych si podobný futrál (děkuji za připomenutí, nemohl jsem si na futrál vzpomenout) udělal přesně podle svých představ
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38


Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod tomkeb » 30 kvě 2014 09:23

Něco takového za nějakou dobu začnou nabízet v USA… Asi to vyjde celkem draho, ale třeba to někoho zaujme.
Obrázek
tomkeb
 
Příspěvky: 166
Registrován: 27 pro 2012 19:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod bohuslavj » 30 kvě 2014 10:11

tomkeb píše:Něco takového za nějakou dobu začnou nabízet v USA… Asi to vyjde celkem draho, ale třeba to někoho zaujme.

No leather = No deal.
Pilot 78G <B>
Parker Vector <F>
Parker IM Black <M>
bohuslavj
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 kvě 2014 08:45

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 30 kvě 2014 21:00



Jaká to škoda, že nemám možnost objednat ze zahraničí. Účet jsem si z jistých důvodů už zrušil, takže jsem nahraný :/
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod JakubL » 30 kvě 2014 21:01

tomkeb píše:Něco takového za nějakou dobu začnou nabízet v USA… Asi to vyjde celkem draho, ale třeba to někoho zaujme.


Působí to na mě teda nějak moc....školně. Pro školáka asi fajn. Ale upřímně, asi bych si do toho nedal plnící pero, nebo tím neobalil zápisník :D Ale 100 lidí, 100 chutí.
JakubL
 
Příspěvky: 47
Registrován: 16 dub 2014 21:38

Re: Midori Traveler's Notebook

Příspěvekod kresomysl » 11 čer 2014 10:06

Jak jsem řekl, tak konám. Po týdnu čekání na kůži a hledání chvíle klidu po práci a mezi učením jsem za den stvořil koženého krasavce.
Výchozí materiál byla hovězinka šmiknutá na 22x26 cm:

Paradni obal, opravdu.
Prosim pekne, jaka je tloustka kuze?
kresomysl
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2014 10:01

PředchozíDalší

Zpět na Pochlubte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků