- Stilo&Stile - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní

Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Stilo&Stile

Máte vybrané pero, ale rozhodujete se, kde ho koupit? Nebo chcete naopak ostatním doporučit ověřeného a spolehlivého prodejce?

Stilo&Stile

Příspěvekod Pavel Kotrla » 25 úno 2021 09:17

Italský obchod a kamenná prodejna v Římě: https://www.stiloestile.it/
Vše v pohodě a bez problémů. Poštovné zdarma od 69 € (La Couronne du Comte až od 100 €). Vše dorazilo pečlivě zabaleno, dokonce přidána bublinková folie i do těch krabiček s inkousty, kde by hrozilo nějaké větší poškození nárazy (v mém konkrétním případě např. Diamine Safari). Mají i vlastní řadu inkoustů.
Pavel Kotrla

Re: Stilo&Stile

Příspěvekod lupusminor » 25 úno 2021 16:14

To je dobré, chystám se u nich nakoupit. Mám tam vyhlédnuté nějaké pero Noodler´s, nevím jestli mám vyčkávat až budou mít širší nabídku, nebo spěchat dokud se dá vybírat.
Rainbow 239, Parker 15, Parker Vector blue, Waterman Hémisphere Essential Stainless Steel, Sailor hi-ace, Jinhao 51A, Sheaffer VFM Orange, Pelican Jazz, Cros Century Aquatic Yellow
lupusminor

Příspěvekod lahcim » 22 bře 2021 08:11

Také zde objednal a musím potvrdit skvělé zabalení. Vyřízení objednávky trvalo 8 dní a doručení proběhlo přes zásilkovnu.
Mimochodem, zkusil jsem jedno levné pero Noodler´s a není to to co jsem čekal, takže asi bude na prodej.
lahcim

Příspěvekod lupusminor » 23 bře 2021 16:25

Co jsi od Noodlerova pera očekával?
Rainbow 239, Parker 15, Parker Vector blue, Waterman Hémisphere Essential Stainless Steel, Sailor hi-ace, Jinhao 51A, Sheaffer VFM Orange, Pelican Jazz, Cros Century Aquatic Yellow
lupusminor

Příspěvekod lahcim » 25 bře 2021 08:01

Čekal jsem, že ten hrot bude měkčí. Přijde mi, že musím docela dost zatlačit.
lahcim

Zpět na Prodejci