- P.W.Akkerman - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

P.W.Akkerman

Máte vybrané pero, ale rozhodujete se, kde ho koupit? Nebo chcete naopak ostatním doporučit ověřeného a spolehlivého prodejce?

P.W.Akkerman

Příspěvekod lupusminor » 06 bře 2022 16:09

Holandský obchod s kamennou prodejnou v Haagu - https://akkermandenhaag.com/

Široká nabídka per, inkoustů a dalšího papírenského zboží. Prodavají i vlastní inkousty v unikátní lahvičce, kterou bych popsal asi jako podobnou přesýpacím hodinám. Aby se usnadnilo napouštění inkoustu, je mezi větší spodní a menší horní nádržkou mramorová kulička. Zavřenou lahvičku převrátíme vzhůru nohama, když ji vrátíme zpět hrdlem vzhůru, kulička zabrání odtoku inkoustu zpět dolů a můžeme pohodlně nabírat inkoust z horní nádržky.

Jednu lahvičku (shocking blue) jsem si pořídil a s ní několik plnicích per (spíše levnějších, které mám v úmyslu používat v zaměstnání, když Platinum Preppy se neosvědčilo). Některá pera neměli skladem s hrotem, který jsem požadoval, support mě kontaktoval a vpohodě jsme se dohodli na úpravě objednávky. Zásilka dorazila 6. den, je vtom ale započten i víkend. Vše dorazilo v krabičce plné polystyrenových hrudek, každé pero elegantně zabaleno v decentním balicím papíru se zlatou stužkou. Pokud bych je chtěl použít jako dárek, nemusel bych je balit dále.
Waterman Hémisphere Essential Stainless Steel, Sheaffer VFM Orange, Cross Century Aquatic Yellow, Lamy CP1 Black, TWSBI Eco-T Yellow-green, Gravitas Entry teal green
lupusminor
 
Příspěvky: 59
Registrován: 05 srp 2020 13:29

Zpět na Prodejci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků